Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Golul 3 vine dintr-o „scăriță” de la punctul cu var!
5
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
43
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
2
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
4
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Sumudica si galeria dinamovista au injurat Steaua!? Excelent exemplu de fair-play si de educatie pentru copii din tribuna ! Haram antrenor,haram galerie ! D-aia ne merge ca la spanzurati !
În stare de ebrietate ești tu, permanent, la câte prostii și aiureli debitezi.
s-a dovedit inca odata cine e ,acest sumudica,un fake ,un nimeni,l-a lovit in umar si se dadea lovit in cap,cat tupeu,apropo cand va fi suspendat pt mafia pariurilor ??? oricum la ora asta recunosc ca steaua nu joaca nimic si dinamo si viitorul sunt peste,dar mai vedem in play off !cat despre sumudica care injura steaua cu fanii lu dinamo,iata ce se intampla ;))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sumudica are mintea mica sau mai bine zis nu are deloc minte, gestul lui il descalifica, du-te vere la pariuri
Cum era scandarea aia? "ŞUMUDICĂ O ARE MICĂ"???
Mai bine circar, decat penal!
Nu l-a lovit nimic. ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prosti rau... Da' sumudica mai prost...
daca si *** e insulta, atunci GSP-ul e ziar bisericesc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.