Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
am zis mai devreme ca a dat jogodia in caini. dar pe undeva ai inteleg. in schimb la cufuristi astia pare ca au jigodia in dna.
Bianco la genul asta de oameni e valabila zicala " facerea de bine e f...de mama"
Vroiam să scriu și eu ceva, Mircea eti fake , marș, mai viu e Sundance decât tine:))
de asta si face ce face. chiar imi pare rau de el. am niste cunostinte importante in cluj, l-as fi putut ajuta cu o vorba buna la aia. culmea, sunt niste patroni de firme care sunt din anturajul lui cfr...))))) sustin cfr.
fraierul si'a pus CV'ul pe toate siturile posibile. culmea e ca nu la cautat nici'o firma :))) am citit un com al lui in care se plangea ca nu la cautat nici'o firma desi dupa spusele lui avea un Cv beton. mie nu mi sa parut deloc beton acel CV, ba as putea spune chiar mediocru.
si oricum a disparut. s-a kkat pe el de frica si s-a dus sa se spele la cwr. sau l-o fi prins masa la pc si cand a vazut ca are chef de zabrele l-a pocnit cu mausu' in tampla....._))
stiu. e amarat, il las sa injure cat vrea, atat il duce bibilica. nu vreau sa-i fac rau. e neam prost si cu asta basta.
ti'am mai zis, ai stiu tot dosarul
da-l in pwla noastra atunci, il fwt in nas ...)))
daaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.