Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Fotografia e interesanta. Ce decizie ar trebui sa ia arbitrul daca acel Cadu de culoare il va lovi in bot pe Milanovul de la Botosani?!? Normal, se da galben lui... Milanov pentru joc periculos!
...ca mare diferenta este intre botosani si plzen!! nu inteleg de ce nu si-a menajat cativa dintre "purii"...
Primul gol - Adrian Mutu golul 2 - Juan Albin, din pasa aceluiasi Mutu.... CZ: Mutu pt al doilea meci la rand dupa Plzen e omul meciului!!!
Auzi,dar de ce iti spui poli ? Si nu csms?Comentariul tău...
va elimina. lejer.
eu vorbeam de petrolul. si de faptul ca a jucat de una singura in ACEST meci.
amigo, petrolul nu termina in primele 2, deci cum sa joace singura ? steaua va termina la mare distanta fata de ei, probabil si astra...pe astea 2 le vad eu pricnipalele contra-candidate la titlu, si nu spun asta din cauza ca sunt stelist, dar trebuie sa fim realisti...mercato inca nu s-a terminat, mai e o luna, si cu 2-3 transferuri bune, steaua nu va avea probleme la titlu...iar cu lotul actual, probabil lupta va fi ceva mai stransa, dar va culmina tot cu un nou titlu
Sau poate Fc 5to4ia?
Taci dracu oa!e pro-asta, banii de la stana sunt bani cinstit castigati, sau sunt furati de la noi toti de ciobanul puscarias???
au bani pana o sa verifice dna cum se dau banii publici...in rest, nu ii vad bine nici pe astra.....incepand cu 22 decembrie....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.