Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
De ce oare toata lumea stia dinainte rezultatul partidei!!? Romania, tara de tarani ticalosi si de sclavi stelisti!
Miroși a prost!
Au profitat astia ca Borcea este in spital si au pus-o original.
De ce oare toata lumea stia dinainte rezultatul partidei!!? Romania, tara de tarani ticalosi si de sclavi stelisti!
o mizerie de este stelemeaua de la infiintare si pana in ziua de azi!ce poti sa le ceri?trebuiau bagati in cavou odata cu ceausescu,macar asa scapam odata de de hotti astia nenorociti!
Florina, sambata cand a jucat Dinamo tipai pe aici pe site ca e blat, asta pana sa dea gol Panduri.. De meciul asta ce zici??? Nu crezi ca e blat?? Eu sunt sigur ca nu e blat dar vroiam sa arat cat de prosti sunteti toti stelistii, mai am vreo 2 prieteni care mi-au spus ca au crezut ca e blat meciul Pandurii Dinamo..bineinteles, pana sa egaleze Pandurii.. E adevarat ca steaua are cei mai multi suporteri dar 90% dintre ei se pricem mai mult la gastronomie decat la fotbal
...cam mare frustrarea pe aici...va e cam frica de Steaua....
stai linistit ca pagina noastra a fost inundata de mult de o gramada de viermi stelisti care si-au facut cont doar ca sa injure celelalte echipe ;) la noi primul comment nu e al unui rapidist ci injuratura unui stelist !! fiecare face la ce se pricepe mai bn....
sa aduci 30000 de oameni martor la un blat
Analfabetule!! Ca de obicei LATRI degeaba...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.