Alte știri din fotbal
A comis-o! Octavian Popescu a râs de convocările lui Hagi, apoi și-a șters reacția
5
Fostul mijlocaș al lui Dinamo a acceptat oferta lui Nicolescu și va antrena echipa a doua » Surpriză și la U19
1
Val de plecări la clubul din Superliga » Noul antrenor decide totul „din umbră”
0
Adrian Mihalcea numește cel mai bun atacant român: „Îmi place enorm”. Nu va fi în lotul lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Îi ia Stuttgart vedeta lui Răzvan Lucescu?! » Anul trecut a fost scandal
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Aici mai încape o discuţie. Sunt nenumărate fazele în care un jucător, de regulă pe faza de apărare, (chipurile) protejează mingea pentru a o lăsa să iasă în afara terenului, fără ca s-o atingă, în detrimentul unui jucător advers care vine să joace mingea. În opinia mea, poţi proteja mingea DOAR DUPĂ CE AI ATINS-O, adică ai jucat-o! Să (vorba vine) protejezi o minge fără a o atinge, adică (tradus) să împiedici un adversar care vine să joace mingea, mi se pare că e în afara spiritului jocului şi că ar trebui considerat drept o obstrucţie şi sancţionat cu lovitură liberă indirectă!
Corect. Oricum, Mitran alaturi de Vochin e unul dintre cei mai capabili ziaristi sportivi de la noi. Restul, cancanisti
a zis nea jiji sa bea cate o galeata de heineken si sa rupa cate oglinzi doreste, cica are balta peste:)))))
:)))) eu am generator ... m-a invatat Copos de cand cu PSG-ul !!!
bani are, voie are...)))
ce bine le zice mitran luati aminte:d
si-a stins-o la mare destul...))
de ce esti rau? sugerezi ca s-a dus sa bea apa de la cismelele situate langa tribune? tu chiar crezi ca alex n-are bani de-o bere? doua, trei...:))))
Aia cu piciorul din tribună a fost doar diversiunea ca să-şi poată stinge setea. Prietenii ştiu de ce. :)
De prin 1990 .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.