Alte știri din fotbal
Surpriză! Istvan Kovacs, delegat la derby-ul etapei după dezastrul de la Barcelona - Atletico
0
Dilema lui Mirel Rădoi » Antrenorul de la FCSB are de luat o decizie complicată
0
Gest superb la Voluntari! Jucătorii Corvinului Hunedoara, gest onorabil pentru Mircea Lucescu
0
Adrian Mihalcea divulgă ultima discuție pe care a avut-o cu Mircea Lucescu: „Asta mi-a cerut înainte de meciul cu Turcia”
0
Știri din fotbal internațional
Simeone reacționează la presiunile Barcelonei: „Locuim la Madrid și suntem obișnuiți cu așa ceva”
0
Mahmureală după titlu! Antrenorul lui Dennis Man recunoaște: „Am zis că nu poate fi mai rău, dar se pare că putea”
0
Jacek Magiera, secundul naționalei Poloniei, a murit subit
2
Schimbare! Liga Campionilor își pierde unul dintre simboluri
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Prima reacție a lui Călin Donca după ce a câștigat procesul cu Dorian Popa. ...
Libertatea
Decese și dispariții misterioase în rândul savanților legați de programe ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Conducta de petrol Est-Vest de 1.200 km care ocolește Strâmtoarea Ormuz a ...
Libertatea
am o mare simpatie fata de el. si el fata de mine,. dar e un urs morocanios si fanatic. in rest e tare tipul dom colonel.
daca il bagi pe mircica in casa nu iti mai iese de buna voie! nici cu smurdu nu il mai scoti u nu observi ca pitipoanca e data cu luciu de buze?
fok. vivat gecul !!!
normal,sunt si de la steaua,dar fara valah te rog eu:)))))
pe bune si aici ... era scump internetul acum 20 de ani ... si parca era mai multa pace :)))))) acum sunt 30 de "derby-uri" pe ora :))))).
:))))
GRESIT! sustii cfr, echipa lui....PAAAASKANYYYY bozgorul. Vezi ca in cluj mai "e" echipe de fotbal;;)
pai cum de ce,e razboi ardeleni vs sudisti nu?:))
Gheață multăăăă, fraților. Pe un kil de Jack. Partea mea:))
pai tu esti rapidist badia la fel eu si sam dinamovisti. e ok avem si amici de la steaua. va garantez eu ca iese caterinca serioasa. de ce nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.