Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
cu precizarea si mai interesanta ca toate cele 6 ocazii de gol ale gazdelor au fost create in ultimele 30 de minute. 3 goluri, 2 bare, plus o alta mare ocazie ratata la 3-1. adica o medie de o mare ocazie de gol la fix 5 minute. asta a sters in mare masura prestatia viguroasa dar destul de lipsita de periculozitate a lui steaua din primele 45 de minute. sa nu uitam, prieteni, golul stelei a venit dupa o actiune exceptionala si rarisima a stoperului central, cu o doza destul de mare de sansa. si au mai fost alte 2 ocazii, un sut din 18 m, deviat in bara, plus dovada unui atacant foarte slab care a ratat singur cu portarul. nu-i retin numele, e nesemnificativ.
lasa ca o ai tu !:)
eu as face o Liga 1 de 6 echipe: Steaua, CFR, Vaslui, Petrolul, Astra si hai fie si Rapidul, pentru ca sunt SINGURELE ECHIPE CARE INVESTESC! mai erau si Timisoara si Craiova dar le-a retrogradat Sandu.
Băi, aţi eliminat în toată viaţa voastră vreo echipă din Anglia, Italia sau Germania??? Îţi spun eu, NU! Dinamo a făcut-o, aşa că brrr în saivan, oaie capie!!!
:)))))DA MARI ECHIPE UJPEST BUDAPESTA EKRAMAS TSK SOFIA ST PATRICK :))))))))))))))))))))))) ZI SI TU UNA MAI DE DOAMNE AJUTA FARA VALENCIA CA E RASUFLATA:)))))))
Ai vrea sa ti-o dea la ochiul maro!..
nu ,el este nascut prost !:)
"Oricum sunte-m the best, analfabetiilor!! ducetiva la echipele tale, nu mai comentatii de steaua, nu ave-ti fata de steaua! sunte-m ce=i mai multi din tara, va domin peste toti" Nu e mã la mișto așa se exprimă "avrage Steaua fans", poporenii ai cu "Free Jiji si cu Forța Stiaua" Am ris cu lacrimi
Steaua a mers de mai multe ori in primavara europeana,decat a ajuns dinamo in grupele Europa League/Cupa EUFA,asa ca baga-ti coada inapoi intre picioare,punete cu botul pe labe si pregateste-te incontinuare de UCL.
Soprere, ia zi tu tata: ce stadion e mai aproape de un cimitir? Steaua sau Giulesti?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.