Alte știri din fotbal
Ianis Hagi, înainte de ciocnirea cu Turcia: „Ne aflăm în fața istoriei!”
0
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
1
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Nottingham Forest » Radu Drăgușin, rezervă în duelul pentru salvarea de la retrogradare
0
Derby-ul Newcastle - Sunderland n-a dezamăgit nici de această dată! Scenografie bestială și „remontada” parafată în minutul 90
0
Telstar - PSV: echipa lui Dennis Man poate deveni campioană în Olanda!
0
Confruntări înainte de Newcastle - Sunderland » Medicii au resuscitat o persoană
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Atunci poate că te-am confundat. Pe drumul vechi către litoral eu opresc în Țăndărei. N-ai cum sa ratezi locanta. Și mai grav decât la Urziceni:))
OOOPS.. TE CONFUNDA .. REFU ..NGIATUL.. AI SPUS DE UNDE ESTI P ACI.. DE LA STIL TI SE TRAGE :))))))))))
Corect. Fara straini dinamo retrogradeaza fara probleme. Doar calinescu, mariuss72 si dinamo_fan au impresia ca minamoul are cei mai valorosi juniori din Europa, cu care s-ar bate an de an la champions league HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAA
neah ,eu sunt sarac ,abia am ajuns la urziceni cu bicicleta...
Nu stau în Bukalestan, dar știu câteva locuri unde se mănâncă foarte bine, dacă te ține buzunarul ți le spun:))
VRIEM CA PURLAMNETUL ROAMANIEI SA DIA O URDUNANTA DE URJENTA SA LUAM UN TITLU SI CAMPIONAT DIN ORIFICIU DUPA 11 DE ANI DE FRUSTERI SA GIUCAM IN SAMPON LIG SA FASEM CUFICIENT ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE
NIKA CU.. GHIVECI SI ZARZAVATURI?..E NASCUT LA ZAGNA-VADENI....MARE FABRICA DE.. CONSERVE..SI DORMITOARE CONSERVA..PT GENII CA EL..
Pai, Dinamo cu Blatu antrenor daca ramane si pentru retur inseamna ca Juventus face 6 puncte .
ieri am fost la tine la bucale ,la urziceni am oprit pe dreapta este un restaurant bunicel ... acolo ca sensul ala giratoriu si am mancat bine!:))
Mulțumesc de comparație, mă simt onorat:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.