Alte știri din fotbal
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Lovitură totală: încă un gol de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
De amorim a jucat slab ultimele meciuri,ar trebui sa stea pe banca si sa intre titular Jakolis,in plus Bourceanu e peste Muniru si ar trebui sa fie titular,in rest e cam cel mai bun 11 in afara de Pintilii care e accidentat.
FCSB are datorii de 37 de milioane. Puscariasul nu va platii. Asa ca FCSB va inchide portile. Cu toate ca are un palmares de 16 ani. Gigi groparul lui FCSB.
3 puncte , bune si astea , usor , usor spre 27 . FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA ,CURAJ VITEZISTI , si tot usor , usor ne intram in bulan , rabdare...
acsinte ... 3 puncte / #doar / ianis zicu / cristescu marian ! cateva aspecte .... nu multe...dar foarte apasatoare pentru unii !
Brambureala ca pe vremea lui Radoi. Villarreal va marca de cate ori va dori.
Ce s-a schimbat la Steaua?Marca.Pai marca s-a schimbat la Steaua de vreo 6 ori.Despre ce vorbim.Steaua actuala e cea din totdeauna.O sa vedeti cu cat o sa se cumpere marca la licitatie.
Pai pe Uefa nu o intereseaza amice chestiile astea ce tin de fiecare echipa. Au reprezentati in tara lor fiecare, iar alea care se califica trimit dosaru la uefa si abea atunci aia verifica, dar nu vine UEFA sa-ti faca ti-e aici legea judecatoriei, intelegi ?? Adica toti zic ca sunteti o echipa infiintata din 2003 si tu ma iei pe din lateral ?? Hai sa fim seriosi. Copil esti tu ca inca crezi acadelele cu branza ale ciobanului agramat.
Auzi ,tu esti copil sau esti naiv!?Tu crezi ca aia de la uefa,sunt niste ageamii,si oricine se duce la ei si le zice ,auziti nenea,stiti ne-am calificat si noi in grupele EL ,dati-ne banii,iar aia de la uefa sunt niste creduli,si zic poftim banii.Stai tu linistit ca aia stiu tot ce misca in fotbalul romanesc,si aveti cel mai bun exemplu,voi.Plus ca acolo mai este si Lupescu care ii turna imediat,cum au aflat imediat cu Radoi ca nu are licenta pro .Dar continua tu sa iti spui asta,poate o si crezi.
Pai raspunsu e simplu amice, astea de la federatie nu trimit actele reale. Ca daca ar sti aia de la UEFA ca voi nu mai sunteti Steaua, ci FCSB. V-ar interzice in cupele europene si ati porni cu coeficient 0. Dar asta e. Mafia nu vrea sa-si dea echipa in vileag. E de inteles. Tu crezi ca aia de la federatie sunt prosti ??
Ok then langa groapa......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.