Comentarii (17)
581534618615543
Robert Ivan  •  10 Mai 2015, 22:27

Bine ai venit acasa ! Toate jocurile din sezonul viitor de pe terenul de la Academia HAGI se vor juca cu tribunele pline in mod sigur. Tin cu FARUL din 1983 de cand a debutat HAGI la Farul in Divizia A . Am fost printre cei 2100 care au venit si cand a jucat Viitorul pe Stadionul FARUL. Sunt constantean si am fost alaturi de Viitorul si Sageata Navodari. Farul din pacate se zbate pe ultimul loc in Liga 2 cativa ani buni.

581534618615543
Robert Ivan  •  10 Mai 2015, 22:18

kpaxcmdr
kpaxcmdr  •  10 Mai 2015, 19:39

Acolo,probabil vor veni 1 500-2 000 de oameni,cu masinile lor!Bineinteles,ca 75% for fi machedoni!Daca nu ai cu ce merge la meci stai acasa,la tv.sau pe internet....ai ce vedea....Dar, nu uitati,sezonul viitor are si FARUL niscaiva bani de la judet....poate facem si noi echipa,ca am fost umiliti destul pina acum!

lssah_ss
lssah_ss  •  10 Mai 2015, 15:47
Postat de mama.is.here pe 10 Mai 2015, 15:31

Sa zicem ca vrem sa mergem la stadionul lui Gica, dar cum poate un om simplu, care nu are masina personala sa ajunga acolo? Stadionul se afla pe vechea varianta Constanta-Ovidiu, iar pe acolo nu circula niciun mijloc de transport, RATC nu are linie pe zona aia, iar microbuzele particulare nici atat.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gabonne1982
gabonne1982  •  10 Mai 2015, 15:05
Postat de onduku pe 10 Mai 2015, 14:50

Felicitari Hagi, un om care investeste in copiii Romaniei si a construit si stadion!

Pana acum stadionul ala din Ovidiu nu se putea numi stadion.Poate doar pentru antrenament.De acum incolo se vrea a fi un adevarat stadion de Liga I

onduku
onduku  •  10 Mai 2015, 14:50

Felicitari Hagi, un om care investeste in copiii Romaniei si a construit si stadion!

valentincronic
valentincronic  •  10 Mai 2015, 14:41

Așa da meciurile cu fcsb nu

Comentează