Comentarii (50)
madskills  •  05 Aprilie 2013, 13:46
Postat de zarkon pe 05 Aprilie 2013, 13:27

Pfffoai......ce echipe aveau Dinamo si Steaua in 89-90',ti se ridica parul pe tine nu alta ; Lacatus,Stelea,Andone,Rednic,Klein,Sabau,Lupu,Lupescu,Mateut,Raducioiu,Vaiscovici,Camataru,Silviu Lung,D.Petrescu,Iovan,Bumbescu,Rotariu,I.Dumitrescu,Hagi,Balint.....,cer scuze daca am uitat pe cineva !

Belodedici....:) Pai ce, Dodel si Alexe nu sunt "super" jucatori? :)) Doar sunt considerati tinere sperante (mai ales Dodel). Acum lasand glumele, ORICARE dintre cei enumerati de tine sunt la ani lumina de orice jucator de "top" de la actuala nationala. Alea erau adevaratele derbyuri, nu circul din ziua de azi, cu Steaua condusa de un cioban incult si Dinamo aproape falimentate, preluata acum de un sobolan care anunta verzi si uscate si care peste ani, o sa-l faca pe Borcica sa para Mesia pe langa el.

zarkon  •  05 Aprilie 2013, 13:43
Postat de paradise3net pe 05 Aprilie 2013, 13:23

La multi ani, Lacatus! Multumesc pentru toate momentele frumoase pe care ni le-ai daruit. Mandru ca sunt contemporan cu tine iar adolescenta mi-am trait-o pe stadion in perioada '93-2000 cand se punea doar problema scorului si la ce diferenta invingem adversarul. Am un singur regret. Ca nu te-ai aflat pe teren in meciul cu Suedia de la W.C. '94. Ai fi batut tu penalty-ul in locul lui Belodedici (un jucator admirabil de altfel). Erai in plina forma, campion cu Steaua. Asa, ne-am pricopsit cu Vladoiu care a jucat 3 min cu Elvetia si a fost trimis acasa :) Forza STEAUA!

Da,poate alta era soarta,Dumnezeu stie !

ady_my_star  •  05 Aprilie 2013, 13:31

La-ca-tus!!!! The BEST!!!

zarkon  •  05 Aprilie 2013, 13:27

Pfffoai......ce echipe aveau Dinamo si Steaua in 89-90',ti se ridica parul pe tine nu alta ; Lacatus,Stelea,Andone,Rednic,Klein,Sabau,Lupu,Lupescu,Mateut,Raducioiu,Vaiscovici,Camataru,Silviu Lung,D.Petrescu,Iovan,Bumbescu,Rotariu,I.Dumitrescu,Hagi,Balint.....,cer scuze daca am uitat pe cineva !

andy_s  •  05 Aprilie 2013, 13:24

La Multi Ani LACA! ai fost un mare jucator,ti-o spune un rapidist!

paradise3net  •  05 Aprilie 2013, 13:23

La multi ani, Lacatus! Multumesc pentru toate momentele frumoase pe care ni le-ai daruit. Mandru ca sunt contemporan cu tine iar adolescenta mi-am trait-o pe stadion in perioada '93-2000 cand se punea doar problema scorului si la ce diferenta invingem adversarul. Am un singur regret. Ca nu te-ai aflat pe teren in meciul cu Suedia de la W.C. '94. Ai fi batut tu penalty-ul in locul lui Belodedici (un jucator admirabil de altfel). Erai in plina forma, campion cu Steaua. Asa, ne-am pricopsit cu Vladoiu care a jucat 3 min cu Elvetia si a fost trimis acasa :) Forza STEAUA!

zarkon  •  05 Aprilie 2013, 13:19

Pe vremea lui Laca nu auzeai de retrageri,refuzuri mai degraba,de la echipa nationala !

misu_2007  •  05 Aprilie 2013, 13:16

LA MULTI ANI MARIUS MIHAI LACATUS! "Fiara" in teren, mare OM inafara lui. Un adevarat exemplu de ceeace inseamna sa fi sportiv. S-a daruti total culorilor sub care a jucat (fie ca a fost vorba de FC Brasov , Steaua, Fiorentina, Real Oviedo, FC National sau Nationala Romaniei) si in paralel familie. RESPECT !!!!

zarkon  •  05 Aprilie 2013, 13:16

Indiferent de rivalitatea Dinamo-Steaua. Pentru asemenea fotbalist tot respectul !

teodor.muresan  •  05 Aprilie 2013, 13:09

La multi ani.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5