Alte știri din fotbal
Gigi Becali „îngheață” staff-ul la FCSB! 3 decizii anunțate în disperare de cauză, după eșecul cu FC Argeș
0
Rapid - Metaloglobus, în etapa #22 din Superliga: giuleștenii vor din nou pe locul 1 » Echipe probabile + cote
0
Farul - Hermannstadt, în etapa #22 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci din istorie pe stadionul „1 Mai” din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
După o lungă perioadă de suferință, patronul Fiorentinei și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
@anduril si ce inseamna ma sa si faca ''datoria'' la tine? sa va dea 3 puncte degeaba, kkt cu oki ce esti. pic de barbatie nu aveti in voi, fiti ba barbati si bateti va cu ei pe teren daca aveti coaie, daca santeti fetite, fugiti la vestiare in frunte cu mirela si uscatu ala de lovin. uitati va ce scrie la regulament, ce va deranjeaza ca au pus astia de la gsp raportu ala? fb, dupa ala se ia decizia bai baiatule, ala e cel mai important.
mai copii...juridic raoid castiga, omeneste ar trebui sa puarda meciul...din pct meu de vedere atata timp cat exista raportul ala unde este scris ceva ce nu bate cu regulamentul, este cam clar ca a oprit meciu aiurea (legal)...mai puneti mana pe o lege sa vedeti cam cum se judeca spetele nu o mai dati in moralitati...imoral este si sa te bucuri de victorie(vezi lovin)cand tu ai pierdut meciul
:)))) doamne....la fel ca si claudiu raducanu...vreau sa joc in "primera diviziune" si "eu nu vreau sa dau gol"...de aceea n-ai dat nici un meciul cu dinamo ca sa-ti sustii afirmatiile :))))
bravo steaua pentru cele 3 puncte castigate pe drept!!! poate data viitoare o sa aveti mai mult noroc.crapidistilor!! F.STEAUA
Daca mergem pe aceeasi logica - GSP - nici suspendarea lui Lovin nu este corecta, pt ca in timpul meciului nu a primit nici macar cartonasul galben. Odata tot trebuie inceputa elimnarea inconstientilor de pe stadioane si obligati patronii sa si investeasca in infrastuctura, nu numai sa isi traga banii din transferuri. Pina una alta, era criticat clubul Steaua pentru modul in care se achizitioneaza biletul si se face controlul la intrarea in stadion.Pai cine sa va mai inteleaga pe voi jurnalisti
w w w . InterDateClub . c o m International online dating Vrei sa gasesti un partener(a) ? Esti singur si cauti fete sau baieti? Vrei sa te distrezi? Acum ai cel mai tare site in domeniu!( super videochat, upload audio, video) toate GRATUIT!!!
bah carnati tristi ce sunteti . Steaua o sa castige cu 3-0 pentru ca asa e normal... Tot labagind-o cu raportu vostru fenomenal si cu alte cacaturi doar ca sa va vindeti scarnavia de ziar obstructionati legea si ii impiedicati si mai mult decat sunt pe cei de la CCA sa isi faca datoria. Ziar de rahat!
e...semi-analfabet.....
lool...cfr-ista e analfabeta :)))
uitati va stelisti prosti ca a fost si pe sport.ro, arbitru specifica clar ca nu a oprit meciul pt faptul ca a fost lovit in cap, ci pt ca s au aruncat obiecte in teren. in cazul asta nu a acordat 3 minute gazdelor sa linisteasca lucrurile si mai apoi daca se continua aruncarea obiectelor in teren oprea meciu. da chiar asa cu tupeu vreti 3 puncte degeaba, alergati arbitru sa fluiere meciu, alergati cu 200km/h spre vestiare cu ranjetu pe moooie, bucurandu va pt niste puncte nemeritate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.