FOTBAL  »  Superliga  »  DECES

FRF aduce un ultim omagiu pentru Costică Ştefănescu » Trupul neînsufleţit al fostului mare fotbalist va fi depus la Casa Fotbalului

Articol de GSP - Publicat miercuri, 21 august 2013 00:00 / Actualizat miercuri, 21 august 2013 12:49

Trupul neînsufleţit al marelui fotbalist român Costică Ştefănescu, decedat ieri, va fi depus în sala "Florea Dumitrache" a Casei Fotbalului de mîine, 22 august a.c., ora 14.00, până vineri, 23 august a.c., ora 15.00.

Cei care vor dori să-i aducă un ultim omagiu vor avea acces în incinta Complexului Arena Naţională prin Bulevardul Basarabia, iar în incinta Casei Fotbalului numai prin lateral, pe lîngă Parcarea C a Arenei Naţionale.

Apoi, pînă la înmormântare, prevăzută să aibă loc sîmbătă, 24 august a.c., la ora 13.00, la Săbăreni (judeţul Giurgiu), trupul neînsufleţit va fi depus în casa părintească a celui trecut în nefiinţă, aflată în aceeaşi comună.

Sursa: FRF

Citește și:
Thierry Henry, mesaj viral despre revolta lui Mohamed Salah: „Eu am intrat în vestiar și am spart tot! Știți unde greșește el?”
Liga Campionilor
Thierry Henry, mesaj viral despre revolta lui Mohamed Salah: „Eu am intrat în vestiar și am spart tot! Știți unde greșește el?”
„Mă otrăveam cu mâna mea!” » Campioana mondială la Ironman, mărturii despre boala care a slăbit-o și i-a distrus intestinele
Ciclism
„Mă otrăveam cu mâna mea!” » Campioana mondială la Ironman, mărturii despre boala care a slăbit-o și i-a distrus intestinele
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
Handbal
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
Superliga
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
Proiect de amploare în cel mai mare cartier de lângă București
Profit.ro
Proiect de amploare în cel mai mare cartier de lângă București
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool

Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci


Comentarii (14)
antalmihai
antalmihai  •  22 August 2013, 17:58
Postat de petrusm pe 21 August 2013, 15:52

SANDU BOC SE SIMTE SI TRAIESTE CA UN DINAMOVIST , FRATE BUN CU ORACOLUL ... NICIODATA NU A DEMONSTRAT CA IUBESTE CRAIOVA SAU PETROLUL PE MASURA DRAGOSTEI ARATATA IN ACELE VREMURI DE SUPORTERII ACESTOR DOUA MARI ECHIPE ...ERAM COPIL , SANDU BOC ERA INTERZIS DE UN AN LA FOTBAL SI GALERIA CRAIOVEI POMENEA IN CANTECELE EI DE BOC .. SI BOC E CU ORACOLU LA DEEZAFILIEREA CRAIOVEI ...

CINE BA , ASTA DE SE ZICE CA A FOST CURVARU FOTBALULUI , AR AVEA DREPTUL SA SCOATA VRE UN CUVINT ?!?

antalmihai
antalmihai  •  22 August 2013, 17:56

LOCUL LUI E LA CRAIOVA, CE SA CAUTE ACOLO BAI NESIMTITILOR !?!

pirlogmarius
pirlogmarius  •  21 August 2013, 21:32

m-am nascut in fotbal cu dragostea pt craiova °echipa impotriva tuturor sistemelor °de conducere °si nu poate trece aceasta veste fara sa vars o lacrima pt unul dintre cei mai iubiti jucatori din °craiova maxima °.pt cei care cunosc futbol °cum scria marele ioan chirila°amintiti-va :lung-negrila,tilihoi,stefanescu,ungureanu-donose,ticleanu,irimescu-crisan,camataru,cirtu!!!!!!!!poate cea mai iubita echipa din romania !cit despre conducatorii futbolului ,sa le fie rusine si sa nu uite ca DUMNEZEU ii va pedepsi in curind !

Vezi toate comentariile (14)
Comentează