Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
go
Da, bai ***...... ! Oricare dintre ei e mai bun decit "bu.lanul". Gindire fix ca la Moscova. Poate esti dintre cei de la rasarit!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ar mai fi o solutie! Mutu , sau radoi, catot sunt liberi de contract ( someri de lux )!
Nu va faceti probleme. Pentru cei cu studii superioare exista o clauza speciala si anume; Ca sa poata candida trebuie sa aiba 80 de ani impliniti si asentimentul scris al ambilor parinti! Deci simplu! Fantoma lui ceausescu bantuie si la FRF. Sa privim la marili realizari ale fotbalului nostru, nou creat care da dreptul unui singur candidat inviolabil, intangibil si de neinlocuit. Le spun de acum ca ultimul loc in grupa de calificari ne apartine! Si ca de obicei nu mai pot pierde nimeni vreun meci din cauza noastra! Succese! Din greseala in greseala , spre victoria finala! USPEH!
Cu cei diu contra-candidați șansele lui Burleanu urca până la cer!!
go
Si pe cine vrei tu la conducere ? Pe Hagi, Pintilii sau Luţu ? Sau Gică Popescu ? Din cauza voastră a ajuns fotbalul unde a ajuns ! Ce vinā are Burleanu dacă jucatorii de la Naţională sunt anti-talente si sunt selectionaţi pe interese ?
Păi dacă la trecutele alegeri primul a fost în cursă, dar celuilalt i-a fost respins dosarul , pe 13 aprilie se vor respinge la amândoi dosarele . Burleanu a devenit și el un țar cu șefia pe viață . De la rău va duce fotbalul la dezastru . Oare numai sunt decât cei doi la candidatura FRF care să-l cotonogească pe acest parvenit și ținut în brațe de politic ?
Încearcă pe Publi 24.
zzz
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.