Alte știri din fotbal
Denis Ciobotariu îi înțeapă pe dinamoviști înainte de Rapid - Dinamo: „Vom vedea dacă vor simți presiunea”
0
Nou-venitul în Superligă l-a cucerit pe Raul Rusescu: „Calitate mare de tot! Felicitări celor care l-au adus”
0
„Singurul mod în care putem câștiga acest meci” » Nuno Campos știe cum Dinamo poate să o învingă pe Rapid în derby
0
Gigi Becali a anunțat o schimbare majoră la FCSB: „Nu mai suflă nimeni” + Câți bani îi dă lui Garita
0
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
Da,dar vine meciul direct iar MM le-a dat „tonul la cantec”!
Si pana la urma ce daca cade Dinamo in B au fost echipe mari din Europa care au retrogradat .AC Milan Juventus Torino S.V Hamburg Leeds United si poate au mai fost si altele dar la noi nu se poate pentru ca mentalitatea comunista dispare greu
Stoichitza si-a dat cu stangu-n dreptu inghetand campionatul la porunca lui Becali(care avea lotul decimat de COVID) si vazand ca au incurcat-o(pentru ca Dinamo ar fi castigat la TAS-si cu despagubiri-pentru ca a fost retrogradata-cu toate ca mai avea de jucat 5 meciuri PROGRAMATE de LPF),l***(cu in post in Comitetul executiv),ca sa accepte compromisul ala cu majorarea numarului de echipe(majorare care fusese aprobata mai demult in adunarea generala-dar pentru sezonul urmator)!Dar ce sa le zici unor *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
corect,era un act de mila pe care vitan barzesti nu-l merita(ma refer la desfiintare),dar peste 3 luni il merita. deci hai cu desfiintarea lui vitan barzesti.
De ce Dinamo sa ia locul lui Gaz metan cand Craiova este inaintea ei
Cu vreo 50 de ani in urma, meci de campiont de fotbal Dinamo-Rapid. Arbitrul-un ***-ii avantaja copios pe militieni. Galeria giulestenilor scanda:5 bani, 10 bani, dati pomana la curcani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum *** vor fi SALVATI!!! SCARBOS si JENANT!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Propun sa se suplimenteze numarul echipelor de la 16 direct la 26....asa sigur aceasta mezerie nu retrogradeaza.
***, incompetentii, din televiziuni, sunt interesati strict de numarul orelor de transmisie nu de calitatea, interesul , ratingul lor.Multe meciuri nu ma mai intereseaza si din etape daca ma mai intereseaza cateva. Sistemele acestea cu multe etape a distrus nationala si echipele romanesti in cupele europene, accentul , interesul fiind mutat excesiv pe campionatul intern.Eu propun campionat clasic cu 16 echipe si cu 4 la retrogradare directa, plus barem penalizare de 40 de puncte si barem de bonificatie de 60 de puncte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E fumata!Burleanu a zis clar ca NU!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.