Alte știri din fotbal
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Da,dar vine meciul direct iar MM le-a dat „tonul la cantec”!
Si pana la urma ce daca cade Dinamo in B au fost echipe mari din Europa care au retrogradat .AC Milan Juventus Torino S.V Hamburg Leeds United si poate au mai fost si altele dar la noi nu se poate pentru ca mentalitatea comunista dispare greu
Stoichitza si-a dat cu stangu-n dreptu inghetand campionatul la porunca lui Becali(care avea lotul decimat de COVID) si vazand ca au incurcat-o(pentru ca Dinamo ar fi castigat la TAS-si cu despagubiri-pentru ca a fost retrogradata-cu toate ca mai avea de jucat 5 meciuri PROGRAMATE de LPF),l***(cu in post in Comitetul executiv),ca sa accepte compromisul ala cu majorarea numarului de echipe(majorare care fusese aprobata mai demult in adunarea generala-dar pentru sezonul urmator)!Dar ce sa le zici unor *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
corect,era un act de mila pe care vitan barzesti nu-l merita(ma refer la desfiintare),dar peste 3 luni il merita. deci hai cu desfiintarea lui vitan barzesti.
De ce Dinamo sa ia locul lui Gaz metan cand Craiova este inaintea ei
Cu vreo 50 de ani in urma, meci de campiont de fotbal Dinamo-Rapid. Arbitrul-un ***-ii avantaja copios pe militieni. Galeria giulestenilor scanda:5 bani, 10 bani, dati pomana la curcani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum *** vor fi SALVATI!!! SCARBOS si JENANT!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Propun sa se suplimenteze numarul echipelor de la 16 direct la 26....asa sigur aceasta mezerie nu retrogradeaza.
***, incompetentii, din televiziuni, sunt interesati strict de numarul orelor de transmisie nu de calitatea, interesul , ratingul lor.Multe meciuri nu ma mai intereseaza si din etape daca ma mai intereseaza cateva. Sistemele acestea cu multe etape a distrus nationala si echipele romanesti in cupele europene, accentul , interesul fiind mutat excesiv pe campionatul intern.Eu propun campionat clasic cu 16 echipe si cu 4 la retrogradare directa, plus barem penalizare de 40 de puncte si barem de bonificatie de 60 de puncte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E fumata!Burleanu a zis clar ca NU!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.