Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a dezvăluit ce a vorbit cu Andrei Nicolescu înainte de play-off: „Două săptămâni”
0
După ce antrenorii străini au fost demiși, „lanterna roșie” a numit un tehnician-surpriză
0
Instanța a decis în cazul Keita » Rapidistul a scăpat de ce se temea cel mai rău
0
Fostul antrenor din Liga 1 și-a anunțat revenirea: „Am decis să caut un nou proiect”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot explică: „Nu voi folosi asta ca scuză pentru eșecul cu Galatasaray”
0
Gestul care poate costa scump vedetele lui Bayern » Olise și Kimmich riscă sancțiuni severe din partea UEFA
0
Iranul a amenințat boicotul la Campionatul Mondial prin vocea ministrului: „Nu există condiții în care să putem participa”
0
Julian Alvarez, despre viitorul său în tricoul lui Atletico Madrid: „Nu se știe niciodată”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Oana Ţoiu recunoaște că în cazul Irinei, fata lui Victor Ponta, a fost „o ...
Libertatea
DACA NU POTI .....!!!! MAI NELUTZU , D-ASTA NU TE VREA NIMENI ....!!!! TREBUIA SA FII LA NIVELUL LUI REDNIC SAU DORINEL MUNTEANU CA SA-TI PERMITI TU SA REFUZI DINAMO ....!!!
De asta există antrenor domnule Sabău, să scoată cei mai bun din jucatori, exista antrenori foarte buni si unii ca dumneata.Un antrenor bun va reusii mereu sa facă din rahat bici, iar unii cu echipe foarte bune nu o sa castige nimic. Nu toti antrenorii au ocazia sa antreneze o super echipa din prima, unii incep de jos, fac minuni cu acele echipe si ajung după aceea sa antreneze o echipa de top.
Era imposibil sa nu se in filtreze pe aici si unul sau doi bolnavi psihici ! Problema e, ca in toate aceste cazuri patologice, ca ei se cred sanatosi , iar ceilalti sustin ca sunt irecuperabili ! Ca de obicei subiectul nu are nici o relevanta pentru ei care sunt in lumea lor pierduta !
Comentariul tău...Tati esti dus rau, noi nu avem decat spital de urgenta prin apropiere dar sunt convins ca aia de la balamuc te cazeaza fara probleme. Nu mai sta pe ganduri, repede pana nu se ocupa ultimele camere cu alegerile astea...
este adevarat ca dinamo n-are lot.dar jucatorii nici nu muncesc nu dau totul pe teren.ex. matei,rotariu,chiar si lazar de vreo 3-4 etape.nu trebuie sa ai cine stie ce nume dar sa fie jucatori care sa dea totul ptr.dinamo.sa-l transfere pe matei,rotariu(EU NU STIU CE SE VEDE LA ACEST JUCATOR).aduceti jucatori muncitori,cu dorinta de a juca la dinamo(daca mai exista aceasta dorinta)
wow! ce tulburat esti.
in sfarsit! asta e solutia. oare chiar le e greu sa-si dea seama de asta? jucatorii astia nu sunt pregatiti, sunt picati si psihic.
Vrăjeală, adevăratul motiv este ca Martorii lui Iehova si lui Sabau sunt incompatibili cu adventiștii de sâmbătă ai marii preotese Ellen White, din care face parte si Neghinita, dezaxata mental care credea ca sta la taclale cu diverși îngeri de lumina, emisari ai lui Dumnezeu, urmașa altui nebun William Miller, care în noaptea de 9 spre 10 octombrie 1844 i-a adunat pe adventiști într-o sală mare din Boston, asteptând cu mari emotii trâmbita îngerului ce avea să vestească a doua venire a Domnului, după ce in prealabil toți își vânduseră și donaseră toate bunurile. :)))))))))))
cu toate ca sint stelist , l-am admirat si respestat pe Flavius pentru ce a facut la Dinamo si pentru felul cum s-a comportat fata de celelalte echipe si antrenori,fair play total , niciun cuvint rau , jignire sau "misto". cred ca este primul caz in sportul acesta (uitati-va la Sumudica). Jos palaria Flavius, iti doresc mult succes mai departe !
Sabau ?! Pai Sabau a fost un mare jucator dar ca antrenor e sub Stoican ! Antrenor adevarat e ala care reuseste cu jucatori disciplinati tehnico-tactic, sa faca o echipa omogena si za joace cu ambitie impotriva oricui si sa aiba si rezultate !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.