Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
2
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
13
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Mai vreti amanunte picante ? Va place ? Pai de multe ori nu venea soferul caci tata platea dinainte la restauraurantul moldova care era la 5 minute de unde locuiam si mergeam acolo la o friptura la gratar apoi ma intineam cu Piszti fiul unui diplomat la ambasada ungariei si prietenul lui thomas fiul unul diplomat la corpul diplomatic austriac si rasturnam bancile in gradina icoanei si jucam fotbal inter tari ! Mai vreti ? Va mai dau ..)
dane, aci e vorba de edy schuller de de aida si giusseppe verdi ! ..)))
Are dreptate valahul că suntem copii de securiști:))))))))))))))))))))))) Pe bune.
Hai sa va mai spun una buna sa nu cumva sa muriti tristi ! Ba ? Eu cind ma ducea soferul la LICEU pe drum ma trezeam cu Aida care intentionat imi iese in cale . O luam in masina si o lasam in fata la Liceul Mecanica Fina . Apoi ? Pai apoi demara soferul nu eu ca eu eram elev .
Pai daca nu a murit ieri banui ca mai traieste . Repet eu nu intru pe aricolele stelei sa stau la taclale " cu " d-alde" terminator si cine mai e pe acolo . Nu ma intereseaza articolele lor . Intru rar la ei si numai la meciuri importante . Atit . Cind intru nu jignesc nici steaua si nici rapidul pentru ca tata e stelist iar unul din bunici era rapidist . Bunicul rapidist era un bucurestean foarte boem . Des mergeam cu parintii la el in weekend si acolo stateam peste noapte . Rudele jucau table , mes. vin, etc.. Apoi duminca o masa uriasa si meciurile cu rapid, dinamo, steaua, " Ce vraji a mai facut nevasta mea" ..drumuri europene a lui buhoiu , planeta gigantilor ap
Si apropo tata a terminat Instittul Politehnic Bucuresti , facultatea de Transporturi . Mai tirziu aceeasi facultate am terminato si eu . Ba ? Taica-meu arata ca un neamt . Era un mare DOMN dar nu dadea mina cu oricine . Tinea mult la igiena . In fiecare duminica dimineata ma lua la frizeria patria unde aveam un tuns iar el isi facea manichura si pedichura . Apoi direct la Baie la Grivita unde ne intilneam cu Tamango . Sauna ca la Grivita la pietrele alea uriase nu am mai vazut nicaieri in viata mea . Cred ca erau vreo 10 stinci uriase de unde curgea apa fierbinte . APOI TZUSTI IN BAZINUL CU APA RECE si apoi la bufet la crenvursti si pespi cola .
De tați numai de bine, al meu încă trăiește, vino și tu cu ceva actual , că de cico și filme sunt și eu sătul . Mă faci țăran, culmea e că sunt născut într-un oraș pe care îl iubesc și trăit într-un oraș pe care urăsc. Ăla mare.
:)) pui prea mult suflet intr-un mediu virtual . ______ prietenul tau cap de tabla aka terminatorul mai traieste ? :)))
Ba acuma pe bune . Taica-meu a fost in anii 70 directorul INTEPRINDERII DE TRANSPORTURI BUCURESTI o inteprindere care acum se numeste RATB si care atunci avea 30000 de angajati . Tactu nu cred ca misca in front in fata lui tata . Pistruiatul il stie bine ca tata ia dat de servici la taxiuri la una din autobaze care atunci se numea Glucoza . La taxiuri erau 3 autobaze mari si late . Cobalcescu . Galati si Glucoza . Unul din soferii lui ma lua de acasa si ma ducea direct la autoservire la Lido sa fie sigur ca maninic ca eram cam slabanog. Toata copilaria si o parte din adolescenta am petrecuto in zona magheru . La 24 l-am avut coleg de banca pe Razvan Dumitrescu care acum e unul din realizato
Nu ma nu exagerez . Eu intru rar pe articolele stelei si si mai rar pe articolele rapidului ca alea oricum nu prea exista si daca o fac foarte rar ma refer strict la fotbal .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.