Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii știe unde a greșit Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Plin campionatul nostru de "muncitori",isi fac pontajul si pleaca acasa la familiile lor muritoare de foame,in rest zero talent,inteligenta si ce mai are nevoie un fotbalist modern.Asta se potriveste perfect pe un santier undeva,munca sanatoasa tot in aer liber si ar produce mai multa valoare acolo.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuia sa iei al doilea galben pentru simulare.Cate asa zise penaltiuri ca acela pe care il cereai vedem intr-un meci? Craiova a mai avut vreo 3 ca al tau.
Pe bune, ar trebui precum zicea Răzvan Lucescu că e în Grecia, ca echipele (măcar cele mari) să aibă propriile transmisii TV sau măcar doar comentatorii TV, și suporterii să vadă în massmedia scrisă puncte de vedere apropiate de ale lor... Chiar m-am săturat ca bucureștenii (fecesebiști!) Grădinescu, Mocanu, Băleanu, Cosmescu să-mi iesplice cine joacă/nu joacă bine și cine "merită" la Națională (la fel fac și ăia de pe Prima TV la meciurile de la Cluuuj), si de asemenea ca reporterii de teren Marian Codîrlă și fetele alea "teleghidate", să verbalizeze întrebări incomode (dar nu și pentru Tavi Popescu). Desigur de fecesebiștii din FRF/LPF/ CCA nu scăpăm, dar măcar la TV să privim mai relaxați, dacă tot ul se transmite din fața monitoarelor și nu din cabina de transmisie de pe stadion!!
Fraiere ! Prima era o excursie moca la Sfânta Parascheva.
cand ii mai vezi pe astia care castiga de pana la 5-10 ori mai mult decat romanul simplu cum se plange pentru o prima. cand ai 5000e salariu lunar imi si imaginez cum familia lui facea foamea si abia asteptau sa primeasca pufuleti din prima de 1000e. ipocrizie deja de nesimtiti. si mai si se foloseste de tertipuri emotionale sa para ca saracii abia rezista cu salariul de la o luna la alta cand de fapt castiga mai bine decat 85% din romani.
La circ suntem buni, că dacă e sa scoatem capul prin Europa, suntem "miau-miau"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.