Comentarii (13)
FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  07 Mai 2026, 18:41

Cata istorie si ce performante adunate intr-un singur loc de un singur om fotbalist adevarat. Respect Gavrila Pele Balint.

Van___Basten___
Van___Basten___  •  07 Mai 2026, 18:25

Sange orz, bai!

penultimul
penultimul  •  07 Mai 2026, 14:51

Și-am rămas numai cu amintirea, Amintirea serilor de mai...Ne lăsați cu indemnizația, că dacă ați jucat la Steaua aveți grade și pensii de la armată. Da' habar nu știți cum se trage cu pușca. Să îndrăznești să ceri așa ceva e penibil. Nu știu ce merită mai mult dispreț: să te jeluiești ce greu îți era ca fotbalist la Steaua in RSR ca nu puteai făcea bișniță ca cei de la Dinamo da erai prieten cu doctorul in fizică Ceaușescu sau cerșeală asta de acum din bani publici și onorurile cu care vă acoperă doctorul in matematică și parlamentul României. În interviu o tot ții ca gaia mațul că nu vă interesau banii când jucați și că nu vreți să păreți cerșetori - nu păreți, sunteți

Comentează