Comentarii (13)
Functionarul9
Functionarul9  •  08 Mai 2026, 13:25
Postat de parpalache pe 07 Mai 2026, 20:45

In returul cu Anderlecht,Pițurca a dat ambele goluri ale sale,de langa Peruzovic-stoperul sârb al lui Anderlecht- caruia clubul nu-i mai prelungise contractul!

Asa ... si ... ?!?

mihai000111
mihai000111  •  08 Mai 2026, 10:25
Postat de GasKAN pe 08 Mai 2026, 08:16

Păcat ca Balint spune acum ca o Cazarma Militara de Drept public fără drept de promovare conform. Legii Sportului nr.69/2000, Csa Steaua Armatei infiintata de Mapn in liga a-4-a Ilfov este istorica Fc Steaua Bucuresti !!!...rusine Gavrila, ai stricat tot respectul stelistilor care îl aveam pt tine, RUSINE sa-ti fie!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

richter90210
richter90210  •  08 Mai 2026, 10:14

Multumesc frumos pentru articol. Mi-a placut foarte mult sa vad perspectiva lui, cum se simtea si prin ce a trait. Acum sper si Arsenal sa faca o figura frumoasa si aia e.

GasKAN
GasKAN  •  08 Mai 2026, 08:16

Păcat ca Balint spune acum ca o Cazarma Militara de Drept public fără drept de promovare conform. Legii Sportului nr.69/2000, Csa Steaua Armatei infiintata de Mapn in liga a-4-a Ilfov este istorica Fc Steaua Bucuresti !!!...rusine Gavrila, ai stricat tot respectul stelistilor care îl aveam pt tine, RUSINE sa-ti fie!

lenroc
lenroc  •  08 Mai 2026, 00:52

Să fii marcator în finală de cupa campionilor și la campionat mondial împotriva Argentinei cu Maradona în teren, asta înseamnă carieră de atacant. Bravo, Balint!

ZB77
ZB77  •  08 Mai 2026, 00:41
Postat de Ninel2 pe 07 Mai 2026, 19:21

”domnul Valentin" avea antenă satelit, desi taticu lu "dl Valentin" zicea cindva cu naduf ca "sa se termine odata cu paralobicili si vidourili, nu cu acestea vom construi socialismul"...cit despre indemnizatii, zic ca ar trebui sa le cereti lu "domnu" Valentin

Bucura-te ca o echipa romaneasca de fotbal a fost campioana Europei. Ceea ce nu se va mai repeta in veci! Iar daca nu stii sa te bucuri, lasa-i pe altii sa o faca si inghite-ti veninul! Get a life, man!

liviuemil
liviuemil  •  07 Mai 2026, 21:55
Postat de Ninel2 pe 07 Mai 2026, 19:21

”domnul Valentin" avea antenă satelit, desi taticu lu "dl Valentin" zicea cindva cu naduf ca "sa se termine odata cu paralobicili si vidourili, nu cu acestea vom construi socialismul"...cit despre indemnizatii, zic ca ar trebui sa le cereti lu "domnu" Valentin

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

parpalache
parpalache  •  07 Mai 2026, 20:45

In returul cu Anderlecht,Pițurca a dat ambele goluri ale sale,de langa Peruzovic-stoperul sârb al lui Anderlecht- caruia clubul nu-i mai prelungise contractul!

Goe1999
Goe1999  •  07 Mai 2026, 19:38

Balint, ca și Lăcătuș, voia și putea să joace la națională în 1985. Sunt sigur că Lucescu a regretat (ca noi toți) că nu a avut la națională câțiva jucători în plus de la Steaua în toamna lui 1985. Balint a fost și el un "cangur" în 1981, ca Gabor, care a avut în tinerețe 1001 șanse oferite de Lucescu.

Ninel2
Ninel2  •  07 Mai 2026, 19:21

”domnul Valentin" avea antenă satelit, desi taticu lu "dl Valentin" zicea cindva cu naduf ca "sa se termine odata cu paralobicili si vidourili, nu cu acestea vom construi socialismul"...cit despre indemnizatii, zic ca ar trebui sa le cereti lu "domnu" Valentin

  • 1
  • 2
Comentează