Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Ce scriu croații despre FCSB, după lecția de fotbal oferită de Dinamo Zagreb: „Viitorul nu ridică semne de întrebare”
0
Răzvan Lucescu i-a impresionat pe jurnaliștii spanioli: „Sistem perfect” » Ce notă a primit
0
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
De acord ca e greu sa gasesti alt investitor, insa acest lucru nu imi schimba cu nimic dorinta de a avea si noi macar un investitor serios. Sucu promitea marea cu sarea cand a venit, ca e altfel, ca va proceda diferit. Pana acum conducerea lui Dinamo pare altfel, investitorii nici nu stii bine cine sunt. Mai rar asa ceva
Dacă nu ar fi Sucu pe unde crezi ca ar fi Rapidul? că investitorii nu prea se înghesuie in fotbalul romanesc. Cat crezi ca a investit Iftimie de la Botoșani ?
Sa avem grija ce vorbim sa nu jignim jucatorii ca se supi si apoi nu mai joaca. Echipa are 6 victorii in 16 meciuri si una din ultimele 5 partide, un jucator nu sta in plus la antrenamente, sa exerseze faze fixe, dar la zi de salariu toti stau la coada la saloane de tatuaj. Cand se transfera afara, ne intrebam de ce se intorc cu coada intre picioare si dau vina pe straini ca au ceva cu romanii.
Declaratia lui Galca nu e cea mai inspirata, dar citind si despre gojkovic pare ca i s-au promis niste lucruri care nu se intampla si, mai mult de atat, cum face conducerea Rapidului de obicei, schimba obiectivele din mers, de la cupe europene la titlu. Dar fara investitii, normal. Amaratul Sucu nu are bani, dar fanii rapidisti platesc cele mai scumpe bilete din super mamaliga. Sucu investeste din vanzarea jucatorilor si biletele fanilor. Zici ca e politician Sucu :))
Poate Galca vrea sa forteze clauza. In cel 10 ani de cand a plecat de la noi de la FCSB a trait mai mult din clauze decat din performante.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.