Alte știri din fotbal
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
3
Alex Chipciu a ales: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat!”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
GSP, confirmat: Petrolul și-a vândut omul de bază în Finlanda
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Senegal: intră în scenă finalista ultimului Mondial » Echipa aleasă de Deschamps
2
Interviul brutal prin care Pochettino îi va supăra pe americani: „Accept aroganța spaniolă, argentiniană, engleză, franceză. Dar când o văd aici...”
0
Decizia UEFA în privința pauzelor de hidratare, inovația care a înfuriat vedetele Mondialului
0
Radu Drăgușin are zilele numărate la Tottenham » Veste de ultim moment din Anglia
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Cel mai periculos experiment rutier din lume a dus la moartea a 70.000 de ...
Libertatea
Cel mai lung viaduct construit în România, întrecut de coloșii de pe ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Americanii au scos milioane de tone de petrol prin strâmtoarea Ormuz, fără ...
Libertatea
Sigur ca este de apreciat. De asa jucatori are nevoie Steaua. Jucatori care isi doresc sa lupte pentru echipa suporteri si club. Ii doresc succes la Steaua in continuare. Are dreptate Bergodi cine nu-si doreste la Steaua mai bine sa plece decat sa strice atmosfera de grup.
fm.m de oier impu.tit ... sa vezi ce-o sa-ti ba.gam iar pu.li in gura de la sud...stai numai sa vezi...
sunt sigur ca Szekely va fi trimis la echipa a 2 de catre becali sper sa nu o faca BECALI PLEACA DIN GHENCEA
PLEACA DIN GHENCEA, GOLANE! N-avem nevoie de golan pe post de patron! Hai cu circul, hai cu circul!....Circul Europarlamentar Becali va prezinta jonglerii cu valize, ruleta ruseasca cu antrenori , roata norocului cu carierele jucatorilor... Poftiti in Ghencea! Hai cu circul! ...Clanul Becali...RUSINE!
Janos Szekely este mandru ca evolueaza la Steaua si nu renunta la sansa lui de a se afirma aici.El stie, domnule M.Iancu, foarte bine, ca nu poti pune egal intre Steaua si Poli.Bravo, Janos! Nu ceda presiunilor!Sunt sigur ca te vei impune prin joc pana la urma.Pe de alta parte,Gigi Becali calca peste cadavre pentru "trei arginti".Pe Becali nu-l intereseaza viata si cariera jucatorilor sai,nu-l intereseaza sa mearga echipa Steaua,ci"trei arginti".PLEACA DIN GHENCEA,CIOBANE=PRO
Am asistat uluit, sambata, la monologul unui tem_bel in razboi cu lumea=Gigi Becali sapandu-si singur groapa in"Ghencea".Ce performanta!?!Ce profesionism!?!Idi_otul asta nu intelege ca Steaua nu e el,si, cu toti banii lui, se poata intampla sa nu mai poata iesi pe strada.Auzi:"Banel, cel mai bun fotbalist roman!" Bagati-l-ai in fu_nd, bai cioban pr_ost ce esti!" Te dai la Bergodi,in direct, la TV, dupa ce asta iti rezolva problemele la Club?! Topar_lanul Dracu_lui ce est
nu e Szekely batut in cuie la Steaua dar va pleca atunci cand antrenorul cade la o intelegere din timp cu finantatorul si nu asa cand i se scoala lui Becali ca are nume unguresc.Pentru suporterul de rand asta nu conteaza ci felul in care joaca cel ce imbraca tricoul Stelei.Pana una-alta Banel e cel care-a demonstrat ca nu merita tricoul de titular si ca el este PRIMUL JUCATOR CARE TREB SA PLECE DIN GHENCEA.Dupa ce pleaca Nicolita mai discutam,deocamdata Ianos si Rafal au aratat clasa
TU CREZI CA DAN PETRESCU O SA VINA CAND STIE DE IMIXTIUNILE LUI BECALI IN TREABA ANTRENORILOR?CRED CA NU MAI VINE NICI UN ANTRENOR CU COLOANA VERTEBRALA.
iar isi baga ciobanul coada, nu se poate abtine, de abia asteapta sa aibe un motiv sa-l demita pe bergodi sau sa-l determine pe acesta sa demisioneze, pt a-l putea aduce din toamna pe dan petrescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.