Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Miroslav Klose se înclină în fața lui: „Cel mai bun din toate timpurile!”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Balint nu este mai bun decat restul comentatorilor -ziaristi-cancanisti din tarisoara!Cand Steaua batea era aranjament,dubios,arbitrii cumparati,echipe cumparate,se foloseau stimulente interzise...etc.......Cand Steaua nu castiga nu sunt bunii unii -altii...Balint stie cat de mult s-a facut de ras dupa Astra-Steaua?GSP a uitat de campania Becali -Nicolae sau Becali -Botosani?
Ai uitat ce regres a fost la acel 4-1?Daca nu va tineau in brate arbitrii era vai de voi...Bancu saracul a vrut sa-i faca viata grea arbitrului dar tot nu a dat galbenul meritat...
Dar care ar fi diferența între fcsb si restul echipelor? Rapid Dinamo de exemplu? Rapid faliment, sau născut trei echipe. Dinamo este aproape de dezastru, Dinamo care și ea mai are o echipa la Badea, badea care deține culorile emblema palmaresul etc. Intreb și eu nu de alta. Ca știu ca Fcsb nu mai e Steaua dintr-un singur motiv, în contract scris clar ca se concesionează echipa către cioban pe o perioada de 15 ani, a expirat contractul la revedere. Ideea e alta. Dinamo când joaca cu fcsb dispune cele mai mari forte ale galeriei să-și încurajeze echipa. Practic fără sa vrea și ei susțin ca Fcsb e Steaua asta deși mulți Dinamovisti susțin ca Fcsb e Steaua, absurd nu? Toate echipele din campionat când joaca contra fcsb au cele mai mari vânzări de bilete,absurd zic. Sa faci coregrafii împotriva Stelei când joci cu fcsb, nu cred ca se mai întâmplă asa ceva în lume pe stadioane.
Singurul jucator roman din liga 1 pe care il vad facand fata cu brio la un club din vest la ora actuala e Cicaldau...in rest doar talente care mai devreme sau mai tarziu se vor irosi....Man e un jucator talentat, dar din pacate la clubul lui Becali a regresat...ca mai toti ceilalti, pentru ca nu cresc intr-un mediu profesionist...daca erau antrenati de antrenori adevarati in ultimii 2-3 ani, erau departe acum..Gabi poate a exagerat un pic, dar per total are dreptate..
Ce va mai... grija de veniturile STELEI.Becali daca vinde doi berbeci are buget mai mare caNegoita. BALINT la 21 ani eraiUSAIN BOLT......
Pana acum ii vedeați la marile cluburi ale Europei pe superfotbalistii ăștia de carton. Acum o dați la întors. A trebuit sa iasă Adi Popa sa va spună niște lucruri pe care le știați deja ca să va luați de jucători. Halal de specialiști. Bine ca trebuie sa dați din gura la tv ca daia sunteți plătiți dar măcar fiți consecventi. Ii vedeați la Roma și Manchester pana acum. Daia e fotbalul unde e, ca în loc să spuneți adevărul în față faceți jocurile ciobanului poate poate se uita murinho la Digi și va aude părerile și ii cumpara pe toți gramada :))))))??)))) Dupa u21 deja ii vedeați la real barcă Bayern Juventus psg City etc pe toți... Alții saracii și acu visează, pe Mirel la-ți făcut antrenor mare.pe baza a ce? Ce au făcut pana acum? Nu au câștigat un campionat. Dacă as fi în platou ala la digi atât v-aș întreba, ce argumente aveți când îl faceți mare pe Radoi pe Man Coman și restul? Iar după răspuns îmi dau seama ce mari specialiști sunteți. Voi după un joc două gata. Iar când comentați marii jucători care au confirmat deja și au făcut un joc doua slabe ii faceți cu ou și cu oțet :))))))
Gavrilă Pele Balint, mare campion, mare caracter, mare ardelean. Tot ce nu exista la fecesebeaua becalifera.
A spune ca mai tii cu fc fcsb in iulie 2020 echivaleaza cu a-l vota pe trump in sua, pe bolsonaro in brazilia, sau a crede ca alegerile sunt corecte in belarus. Trebuie sa existe si prosti pe lumea asta..
Toti care critica un jucator de-al lui fcsb, termina sustinand ca fcsb nu e steaua. Pai arata clar cat de obiective sunt criticile. Din pacate, in ultima vreme, nu te mai astepti la analize obiective, nici macar din partea asa zisilor analisti, gen Balint, care el pe fata este de partea armatei, dupa ce l-a porcit Becali in direct la o emisiune. La fel si userii care intra pe aici. E slab Man ca e in curtea altora. Daca era la Dinamo sau in liga 4 :)))))))), mama ce bun era. Cat despre piciorul drept, imi aduc aminte de golul contra Craiovei de pe Arena, cand l-a pierdut pe Acka in tusa. Golul a fost dat cu stangul, dar faza a constat in 4 atingeri. Doua cu dreptul si doua cu stangul. In care, apropo, Man si-a aratat si viteza. Dar na, sunt acri strugurii. Succes la Clinceni. Si apoi in retur :)))))). Eu zic sa va menajati vedetele la Clinceni. Pentru remontada contra lui Man, desi nu cred ca va juca in meciul ala
Becali nu este asa de prost incat sa creada ca obtine zeci de milioane pe acesti fotbalisti.Face cum face *** in gara cand iti ofera un ceas,pana la urma il vinde la a zecea parte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.