Alte știri din fotbal
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un meșter a tocat la păcănele 14.000 de euro din banii clientului și l-a ...
Libertatea
Ce zice bre ca eu nu mai citesc articolele la astia ?
Sa dea Dumnezeu sa se scufunde vaporul iar tu sa ajungi mancare la rechini !
Am vazut ca l-ai atins. Nu e nevoie sa urli. Mai bine citeste articolul inainte de a posta tampeeenii.
Respectiv, "nepotul de gunoi" (din berlin) este...imperachiorul.
Doamneeeeeeee ,ce dobitoci! Daca te duci si joci septica la o terasa sa zicem e caz penal?????? Incredibil,asta e apogeul prostiei gsp-iste ce se anunta a veni cat mai curand,dar acuma a fost atins!
Asta din poza pare a fi mai degraba Vilceanu, nu Gabi Matei...
Nepotul de gunoi de comunisto-securist este adventist.
evaziune fiscala
Sau:,, Negoita cercetat penal pentru o infractiune economica, si anum e evaziune viscala inca din 2009( sîc!!!) in valoare de peste 45 milioane de euro!!!! Ionut Negoita penticostalul fustangiu a fost parasit de nevasta, in urma partajului ,,marele'' investotor(pe banii securitatii investiti de tovarasul colonel de securitate anghelache constantin in firmele capusa ale nepotelului fariseu si infractor, cel care a terminat liceul la 40 de ani!) sotia lasandu-l in fundul gol. DNA-ul din 2009 pana acum se lupta sa-l inchida pe pocaitul evazionist cu sistemul somunisto/securist care-l protejeaza cu acerbitate pe coconul cocotat in pds si la conducerea clubului pe care-l sustin. Lasa tu ciobanul
,,Fundaşul dreapta a rămas şi a jucat, cel mai probabil poker, pe bani cu nişte cunoscuţi. Distracţia a durat cîteva ore.'' A jucat poker bre sau nu a jucat, sau a jucat cel mai probabil, sau poate...Cancan jesepe loveste din nou...sub centura ca de obicei. :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.