Alte știri din fotbal
FRF a anunțat punerea în vânzare a biletelor pentru partida amicală Slovacia - România
0
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
0
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
21
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
hajra KOLOZSVARI VASUTAS...............3-1 BATEM
tin sa.ti amintesc ca pe langa aceste jocuri mai putin multumitoare pentru noi..cu totate ca am castigat mai putin cu petrolul..au fost si meciuri in care am castigat cu 6-1(sportul), 4-0(otelul) si 4-0(chiajna)..in plus am batut 2-0 vaslui o contracandidata... si au mai fost meciuri bune...asa ca mai lasati.ma cu schimbatul antrenorului..voi nu intlelegeti ca daca schimbi antrenori in halu asta nu se va face niciodata performanta?! ...asa ca chill..si mai ganditiva inainte sa postati aiurea..
HAI DINAMO!!!!!!!!!
asa este, dar samabata vom fi la intalnire, haide cfr1907
forzza CFR CLUJ-NAPOCA!!! Sa (re)vina titlul in capitala Transilvaniei !!!
"Gai Mureşan" Eu unu stiam ca baiatu` e normal...are familie,copil...cum indrazniti sa-l insultati in halul asta?;o =))
va fi un meci foarte greu pentru noi! cred ca se va termina egal pentru ca nici una dintre echipe nu va risca!
Forta CFR. Victorii pe linie sa moara frustratii de ciuda.
Las ca va repara Arpi si pe voi...sa se mai linisteasca un pic apele la DNA....sa inceapa iar arbitrii sa riste!!!
Apai si Dinamo joaca slab cu echipele tari. Din pacate noi jucam super slab. Daca nu batem Dinamo , e timpul sa vina un nou antrenor. Cu Ceahlaul slab, cu Petrolul slab, cu Brasovul slab....pana cand?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.