ALTE ȘTIRI DIN SPORT

Ce țeapă a luat Rotaru! Finanțatorul Craiovei s-a „fript” de două ori cu fotbalistul care vrea să-i ducă pe juveți la sapă de lemn
21

Francezul i-a exasperat! Juventus ia în calcul despărțirea după nici măcar un sezon
1

Marica, acuzat de abuzuri! GSP are toate detaliile unui scandal monstru cu amenințări pentru baza Voința deținută de Fundația lui Ilie Năstase » Cine și ce îi impută + cum se apără fostul fotbalist
22

Lecția ținută de Luciano Spalletti copiilor care ignoră școala pentru Napoli: „Nu vă pasă!? Cum o să înțelegeți indicațiile mele când va trebui să vă antrenez?”
4

Vladimir Putin și-a luat cu el „valiza nucleară”, în vizita de la Volgograd
Libertatea

Misteriosul caz al şoferului prins "drogat" cu 7 substanţe, care apoi la ...
ObservatorNews

Cum funcționează tehnica brutală a „valurilor umane” folosită de mercenarii ...
Adevărul

Ofertă de 5 milioane € primită de Mititelu pentru vedeta echipei sale! ...
OrangeSport
Evident ca ala de la LPF nu e competent doar pentru faptul ca nu-l cunoaste pe albul echipei care aduce rating gesepeului.
ce vedeta e si Muniru asta... Si ce soc pe cei de la GSP ca vedeta lor nu e recunoscuta pe strada
Păi preș frf știe ceva despre fotbal ???? Cum e turcul și pistolul !!
Sant curios cati din suporteri ar recunoaste jucatori vazuti doar la tv ! Eu am fost intr-o zi la o banca unde la ghiseu era Nistor jucatorul de la Dinamo . Nu am stiut cine este , cu toate ca omul are o figura greu de confundat.
Ăsta o fi un fel de Mache a LPF-ului ... E nepotul lui Iorgulescu ... Dacă o freacă la monitor nu știm ...
Sunt ferm convins ca nimeni din fotbal nu cunoaste toti jucătorii din liga mămăliga...articol degeaba!
Nu am stiut ca LPF ii plateste pe cei de la FC Sport Becali. Multumesc ca m-ai lamurit. Iti dau eu un alt exemplu. Un angajat de la Guvern sa zicem un sefulet obscur, sef birou pe la nu stiu ce directie, e obligat sa te cunoasca pe tine? Poate ala e super pe meseria lui, dar deh, nu te cunoaste pe tine sau pe mine, deci e o nulitate, asa e?
Cam asa ceva.... e ca si cum ai avea la firmă un manager care nu isi cunoaste angajatii.... ok. Poti sa nu cunosti unul dintre ei, nou, dar ceri dosaru de la reaurse umane. Sar cand deja an gajatu are 5 ani in firmă, esti manager cam degeaba sau ineficient...
Asa se masoara "competenta" = sa cunosti fotbalisti.
Este nevoie de astfel de indivizi in interior, habarnisti ...de care profită baietii destepti .. ***... lipitori *** langa acest baiat habarnist, intelectual ce pozeaza in imaginea LPF... Va imaginati ca asociatia fotbal Buc este condusă de Avram?ex Puscarias pt coruptie in fotbal ! Romanica si capitala Hotiei, bucuresti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.