Alte știri din fotbal
Porumboiu, atac devastator la adresa lui Burleanu: „100% ilegal!” » De ce nu-l înțelege pe Gică Hagi: „Nu trebuia să intre în barca asta”
0
Cosmin Contra nu-i dă nicio șansă Craiovei în drumul spre Liga Campionilor: „Nu ne comparăm cu Ungaria”
0
Prima mutare la FC Argeș: vine să lupte pentru titularizare, după ce a convins în acest sezon
0
Marius Șumudică, atac la Zeljko Kopic: „Zice că ei cresc organic, dar până acum joacă doar un baraj”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, susprins de starul din alt sport: „Nu știam că mă cunoaște”
0
S-a reactivat clauza de răscumpărare a lui Nico Paz » Inter e gata să-i facă ofertă de transfer lui Real Madrid
0
Un jucător al lui Chivu discută prelungirea contractului » Inter a trimis o primă ofertă pentru Marco Palestra
0
Elveția a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Fotbalistul lui Chivu, printre vedete
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
7
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
4
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
2
O mamă le-a strigat părinților unei fetițe „români nenorociți”, pentru că ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Echipa din Popesti Leordeni are niste pijamale pregatite pentru joc, frumos asa =)))))) Fcsb ul ce-l mai tammpit club
cine sunteti vOI ? alb albastri Popesti/Leordeni
Tu nu le ai cu creierul, in general, ***..!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tuleo, Levente..!!
minamoul ar trebui sa aiba imprimat pe tricouri un castron de ciorba.. ciorba de macrou..!
clona fcsb e pseudosteaua. mult mai corect.....fake steaua.
Protostea??? Cea mai ***... ciudata idee de care am auzit. Inspiratie la greu, nu gluma.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frumos echipament...special pentru dresat...câini!:)))
Spune-le alora din PHC!:)))
Deci dinamo joaca cu fcsb popesti leordeni ...echipa care sta cu chirie in bucuresti ... asta nu este derby ....jud ilfov nu conteaza in bucuresti ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.