Alte știri din fotbal
Unul dintre antrenorii momentului explică de ce preferă să stea în Liga 2
0
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Echipele de start + cotele partidei
0
Dorinel Munteanu CONFIRMĂ discuțiile cu echipa din Superliga: „Mă bucur că sunt pe lista lor”
0
Strategia lui Becali îl costă scump » Cât va plăti degeaba din iarnă
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
Reacții abominabile la adresa jucătorilor Fiorentinei: „Să vă moară copiii de cancer!”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Prezența la vot la alegerile pentru Primăria București 2025 la ora 14:00
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Cum își bate joc de toate autoritățile suveranistul Cezar Avrămuță. Dosarul ...
Libertatea
Care echipa???Pai voi suneti cei mai buni prieteni cu sclavii lui mititelu,voi umpleti stadionul cu fcsb si injurati steaua.Voi spuneti ca Csu nu e Stiinta cand a catigat marca(palmaresul),are parte de sustinerea tuturor gloriilor si FARA DUBII cei mai multi suporteri atat acasa,cat si in deplasare.Voi la Craiova nu veniti mai mult de 300,noi la bucuresti am fost 30 000 la fnala cupei+la meciurile cu voi sau cu fcsb sunt mereu intre 2 si 5 000 de fani ,cam cat aveti voi si fcsb in 10 meciuri acasa.
ba, tu ai probleme grave de gandire. pai patronul vostru e un parazit al statului. si el si frate-su. tu esti normal? vorbesti numai si numai prostii. ce ati patit voi pe vremea lui ceasca? eu imi amintesc ca luati cu forta ce jucatori doreati si castigati campionate, cu japca, pe banda rulanta.
bai parlitule, eu am vazut ca tot jucam. voi ce faceti? co.mu,,nistilor, inca va pregatiti de champions league? vai de voi. app, ia arata tu acel paragraf care arata ce spui matale. o sa ajungeti in liga a 3-a sau a 4-a, ca Rapid.
succes Dinamoo o echipa cu suporteri merita sa fie in Play off
Voi cine sunteti mai exact...Ciocanul sau Unirea ? Si in ce liga v ati infiintat direct ? Nu de alta, dar mai uita lumea si trebuie reamintit...
Dinamo a falimentat acum 10 ani, Cornel Dinu a spus-o cu guriță lui la televizor. Și ca au fost create alte societăți direct în liga 1...dar asta nu se mai pune doamne ferește!!
Juventus e dac-o getica ce s-a retras din liga 2. JUVENTUS TORINO AU CERUT CELOR DE LA BUCUREȘTI SA ÎȘI SCHIMBE NUMELE. O echipa care a dispărut a fost astra Ploiești aia e adevărată astra nu asta de e în Giurgiu.
juventus bucuresti,care dupa razboi a fost mutata la ploiesti.
*** ce cauți tu aici în primul rand? Unde îți e stema cu steaua? :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care Juventus boss? Aia au folosit ilegal numele...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.