Alte știri din fotbal
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng. Surpriză pentru „câini”
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
5
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Vineri se joacă al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
9
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Sunt acri strugurii pentru mulți de pe aici unii vor stadion fara peesda și îi dă bea nicu badea afara de pe al lor din Stefan cel mare unde dacă stai la peluza nu mai ești în bucuresti , ești în sectorul agricol Ilfov alti apelează la preteni pt coregrafie și au tupeul să își dea cu parerea despre un templu , pai daca veniți aici vreodată să vă descălțați la intrare bai !
Topitule am bătut în play-off viitorul la ei acasă deci le-am luat 3 puncte meoarele tale ce au făcut ?
Craiova a demonstrat că are o echipă de trei lulele, trei surcele. De fapt, singura lor "realizare" a fost statul capră în meciul de anul trecut cu Viitorul, pentru a bloca Steaua să ia titlul !
Astia ajung ca Dinamo,sa aiba doar coregrafii frumoase.
Kitsch total la Craiova! Incepand cu stadionul cel nou, continuand cu coregrafia indoielnica si culminand cu rezultatul rusinos!
Din pacate si fotbalistii Craiovei nu stiu ce inseamna legendele ,cand practic vezi coregrafie cu OBLEMENCO IN tribune sa nu i mananci pe adversari? daca mai traia aceasta legenda mai facea un infarct la meciul de azi,pacat sunteti o rusine de jucatori,felicitari suporterilor Craiovei pe care jucatorii chiar nu-i merita.a fost meci de inaugurare,meci care va ramane in istorie,sa va fie rusine ,fotbalisti fara caracter!
Urat stadion! Mare si urat, arata mai degraba a hangar.
pai daca e platita de olguta si nu de nea ionut......
Muicaaaa,iara ne făcurăm de ras.
Penibilă „coregrafia”, atât ca idee cât și ca realizare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.