Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol rapid
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
sper sa-l depaseasca...in inaltime :))) :D :))) :)
Mercedes, Audi, Semafor,Tiribombă, Tarzan, Sandokan şi multe altele sunt nume din galeria voastră. Dar nu pot spune că sunt banale, asta este tradiţia la voi, vă uitaţi la telenovele şi vă numiti copiii după personajele principale.
Patrick e un nume banal. Trebuia să-l boteze Brian, Wayne sau Liam. Pentru viitor, recomand Barack.
respect amigo, 2 stelisti adevarati, sper sa dati si voi sansa tinerilor pt ca Steaua trb sa aiba si ea niste jucatori care sa dea in viitor la nationala, RESPECT Hai Dinamooooo aleeeee
insfarsit un stelist adevarat, respect tie si userului spectatorul deci se poate vorbi si decent !!!
mda,darius buia nu e fiul lui tata,toti il vad cel putin ronaldo,dar patrick petre e,nu i-am vazut pe niciunul jucand 4-5 meciuri sa imi fac o idee dar pana nu vad nu voi emite judecati de genul fata de niciunul dintre ei si de nimeni altcineva,modul asta de gandire e cel putin ridicol,e o gandire de genul mai intai omori omul si daca afli ca nu ti-a facut niciun rau ii ceri scuze jalnic!
probabil ca cea mai mare calitate a lui este aceea ca el e fiul lui Tata. bine, o sa merg la un joc al echipei secunde sa il analizez, apoi o sa retractez, daca va fi cazul.
Petre Marin = FC National (in nici un caz Steaua). Iar pe Neaga nu ai cum sa il pui langa Dica pentru ca Neaga a fost o petarda drogata iar Dica fotbalist.
Eu iti respect opinia. Insa vorbim de generatii diferite. Hai sa fim seriosi , pentru Liga 1 Florentin Petre a fost un fotbalist bun si nu prea poti sa-l compari cu cei de acum. Uite , din generatia lui l-as da exemplul vostru pe Petre Marin. Un jucator bun pentru Liga 1 , dar care nu putea face la un nivel mai inalt. Si , iarta-ma , dar parerea mea ca Petre Marin a fost mult mai util decat Lato. Generatia de acum se pierde din cauza fumurilor din cap! Asa cum in ultimii 15 ani , Dica sau Neaga nu au rival inca pe postul lor la Steaua. In opinia mea si al multor dinamovisti , Florentin Petre a fost printre cei mai buni jucatori din Liga 1.
asa este cand selectiile se fac pe rudenii ,cumetrii. se fac pe banii lu tata,.echipele merg tot in jos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.