reddog  •  20 Martie 2016, 14:39

Viitorul si pandurii slugile fcsb...nici un dubiu!!!

zidane92
zidane92  •  20 Martie 2016, 17:43

Rusandu e cel mai prost arbitru in aprecierea duelurilor din careu, am vazut si in meciurile in care a arbitrat Dinamo cateva penaltiuri hilare si pro si contra lui Dinamo la niste faze absurde iar birsan aseara a aratat din plin cine a sarit cu casul mai gras ala e ajutat, steaua a dovedit ca ramane "cea mai puternica" echipa din romania cu arbitrii foarte competenti iar la nevoie apare si *** in prim plan urmeaza 6p cu pandurii si asa facile!

nicolae_plesita_1986
nicolae_plesita_1986  •  20 Martie 2016, 14:40

pentru cel care ma baneaza .."fate om fate om ascundeti gandul necurat.." cat o sa stai sa-mi stergi com-ul? ca nu stai ca mine si noaptea...

1702505173294778
Marian Serban  •  20 Martie 2016, 14:18

I-au aruncat hartia igienica sa se stearga la gura

10204389902090161
Nicolae Cojocaru  •  20 Martie 2016, 14:05
Postat de Nicolae Cojocaru pe 20 Martie 2016, 14:03

Nu s-a vazut nimic legat de rezultat, mai exact legat de modul in care s-a stabilit rezultatul final? Existau patru variante de a ajunge la 1-3: (i) 1-0, 1-1, 1-2, 1-3; (ii) 0-1, 1-1, 1-2, 1-3; (iii) 0-1, 0-2, 1-2, 1-3; (i) 0-1, 0-2, 0-3, 1-3! Pe baze s-a ales ultima varianta?

Pe ce baza...

Nicolae Cojocaru  •  20 Martie 2016, 14:03

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  20 Martie 2016, 13:59
Postat de randoom_._ pe 20 Martie 2016, 12:46

*** pai Steaua a recuperat in 3 etape un amarat de punct fatza de astra si si ala,din cauza ca am avut meci direct cu ei. ce egalitate visezi? in playoff,pana acum,Steaua a facut 7 puncte si astra 6. fa un calcul,daca recuperam numai un punct in fatza astrei o data la 3 meciuri si au fost 4 puncte la inceput,pierdem campionatul. wtf? mie nici acuma nu imi vine sa cred ca am recuperat numai un punct din 4 fatza de astra dupa 3 etape. foarte putin. macar 2 sau 3 puncte de recuperam,dar 1 punct este prea putin.

Stai relaxat ca vorbeste medusa cu jucatorii Astrei si recupereaza echipa nomada 10-12 puncte in 2-3 etape.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Martie 2016, 13:29
Postat de nebraska pe 20 Martie 2016, 12:55

fișierul txt există, dar python nu îl găsește/vreo idee careva?

Postat de randoom_._ pe 20 Martie 2016, 12:43

sincer,nu cred ca valahu mai comenteaza pe gsp. sincer,iarna nu a fost grea. poate doar perioada de la meciul cu voluntari pana la meciul cu astra. dar si aia a fost cu urcusuri si coborasuri. au fost 4 meciuri mai ciudate: cu voluntari,unde am jucat totul pe o carte in ultimele minute(ca faceam 1-1 sau pierdeam cu 3-1 tot aia era pentru playoff),in minutul 85 fiind 1-1. cu csms iasi un egal dubios care nu a aajutat pe niciuna din echipe. cu dinamop in cupa,unde am jucat cu rezervele si am dominat non stop dinamop. un egal in campionat cu dinamop,unde din nu stiu ce motiv am renuntat la joc dupa minutul 50,avand un avantaj fragil. acuma este clar ca reghe a gresit in toate cele 4 meciuri tactica. de ce naibi mai odihnesti prima echipa in meciul de cupa cu dinamop,daca in meciul de campionat cu dinamop nu fortezi majorarea scorului,ba mai mult,te si retragi dupa minutul 50 incercand sa protejezi un avantaj fragil? in fine,au trecut toate astea si acuma avem numai victorii pe banda rulanta.

lavahule, tu ce meciuri vezi metre? sau ce fumezi mai nou?