Alte știri din fotbal
Cel mai dorit din Giulești! Jucătorul Rapidului a ajuns pe lista unor cluburi din Germania și Spania
0
Cu 5 transferuri noi, Rotaru și-a trimis satelitul într-un cantonament de lux » Obiectivul: promovarea în Liga 2!
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
1
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Vlad și-a găsit echipă: „Vine la vizita medicală”
0
Dezvăluiri alarmante din vestiarul Realului: „Alvaro Arbeloa se antrenează mai mult decât unii jucători!”
0
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Infantino, desființat de oficialii ucraineni: „Un degenerat moral! Un iresponsabil!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
Ciorbaru-sef a vrut sa se vada la TV si s-a umplut de penibil . Singurele doua lucruri mai penibile decat el au fost Patrick Petre si coregrafia FCSB-ului :)))
Cand zici ca Dinamo a iesit fraudulos din insolventa, trebuie sa ai niste dovezi sau o decizie judecatoreasca care sa stabileasca asta, cum am mai zis, daca esti cercetat nu inseamna ca esti si vinovat. Si daca nu stiai, nu Dinamo a facut legea insolventei, Dinamo a profitat de ea si daca era fcsb in situatia lui Dinamo, ar fi facut la fel, asa ca nu iti mai ridica in slavi echipa fara nume, ca nu e usa de biserica, dovada, patron puscarias, director sportiv sau ce dracu e meme, puscarias.
Ba orbule, Pintili a dat cu cotul, de aia a primit galben, nu pentru tinere.
Astea sunt gesturi de figurant de coltu blocului.Asteptam trosneala nu catwalk.
voi ca ati folosit fraudulos 14 ani marca altcuiva intr-o tara normala ce trebuia sa patiti ? dar ca ati jucat in aceeasi competitie cu diversi sateliti de-ai vostrii gen Gloria Buzau ??
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imagini soc,de groaza și nemaivazute!! O *** și a intrat pe teren! Oau ce stire!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
liderii galeriilor? niste *** in gandire ,dornice de afirmare mereu la limita legii .....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toata lumea stia ca bate steaua de data asta nu suntem ch asa fraeeri
Bai Gymd tu ai uitat ca esri in Romania?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.