Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Ba, ca te laudai ca nu joci decat la Craiova si acum sari tu, mare "personalitate" in lumea fotbalului sa-ti dai cu parerea. Pe deasupra, revazand imaginile la televiziune, faza se succede atat de rapid ca nu stii exact ce era si momentul exact cand ala pune pasa si era sa vada tusierul ala, in direct... Si sarisi tu repede ca a gresit intentionat, Normal, "Hotu!, striga hotu".
bah mai taceti din gura asta e a gresit si gata ce tot faceti atata tam-tam....pe noi sezonul trecut ne-au luat arbitrii 9 puncte pe voi va ajutat ....shhhhh pregatitiva in continuare de liga campionilor...:)))
Brichetarii si valizarii au ajuns sa dea sfaturi. .. "cum se joaca pe bune"...!!!
asta ce este????ecoul lui borcea???...este cam greu sa joci pe bune...mai vedetzi si voi cum merge treaba inca 1-2 atape,dupa care apucatzi-va de ce stitzi voi mai bine:DE BLATURI!!!
idutule mielutule si ss-itule unmiel capiat si un giscan in transa,asta sunteti. anul trecut ,in afara de meciul de la medias,cite puncte am pierdut pe mina hotilor pe care-i lingeti voi acum. au fost trei faze impotriva lui dinamo din care doua cit roata carului.voi nu a-ti urmarit procesul etapei sa vi se taie pofta de aiureli (craiova si steluta in B ca acolo este locul hotilor) iar brutarici si valijoara linga penescu.
Dinamo plangand de arbitraj....s-a intors lumea cu fundul in sus! Intrebarea se pune cine ar putea sa influenteze tusierul in cazul acelei unice greseli deoarece schelalaturile celelalte nu sunt intemeiate? Cumva prietenii ceferisti? Cei din Cluj, evident! Doar nu credeati ca cei din Bucuresti!
la atatea meciuri din sezonul trecut unde au fost ajutati cateii,nu am auzit atata scandal pe tv(inclusiv la meciul cu craiova din tur);acum a ajuns un mercenar si un pierdevara,director sportiv la un club si sare-n sus pt.arbitraj.vedeti-va lungul nasului(ex:meciul cu mediasul din retur,acolo nu va furat nimeni,nu a fost viciere de rezultat? si nu e singurul exemplu ,dar e cel mai jenant).
Grav e ca vede "fanta de lumina", doar la meciurile lui Dinamo, iar la meciurie stelei (cu buzaul, de anu trecut), nu a vazut baritai "spectacolu, luminos"
ARBITRUL ASTA NU A VAZUT LA MECIUL BUZAU - STEAUA .... ://www.fcsteaua.ro/video/mode/ViewFile/file/1572/Golul+meciului+Gloria+Buzau+-+Steaua+0+-+1/
GANEO ce ai taicule te ai bolanzit la cap?Uiti ce om erai cand ai jucat la CRAIOVA?Din bun simt eu cred ca gresesti.Dar te apreciez pentru ca mi-ai adus multa fericire cu golurile marcate .La CRAIOVA nu era o paine de mancat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.