Comentarii (18)
ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  25 Decembrie 2016, 21:15

...asta are dreptate ...nici Tara Galilor n o sa castige nimic cu Bale ...cum n a castigat Ro cu Hagi ...

stefan..
stefan..  •  25 Decembrie 2016, 21:03
Postat de stefan.. pe 25 Decembrie 2016, 20:26

Acolo unde "***" a frecat banca de rezerva, la Barcelona, Gica Popescu era capitanul echipei. Noroc cu ***. Acolo, *** a fost "rejee". Limbaj intolerant, vorba ***. :)))

"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj intolerant, limbaj intolerant"... reeje, ***, ***. Hal de presa!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stefan..
stefan..  •  25 Decembrie 2016, 20:26
Postat de stefan.. pe 25 Decembrie 2016, 19:10

Inca un "***"! :)))

Acolo unde "***" a frecat banca de rezerva, la Barcelona, Gica Popescu era capitanul echipei. Noroc cu ***. Acolo, *** a fost "rejee". Limbaj intolerant, vorba ***. :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

873743612706067
Dragos-Mihai Beldie  •  25 Decembrie 2016, 20:21

Uneori ma intreb daca unii oameni sunt doar slabuti intelectual sau doar sever ***. Diferenta intre Hagi si Bale este nivelul lor intre jucatorii contemporani. In timo ce Bale este mare intr-un fotbal in care fotbalisti imensi cintemporani sunt Messi, Ronaldo, Iniesta, Bale, Zlatan si inca vrei 5, Hagi a fost mare intr-un fotbal cu Zidane, Del Piero, Rhonaldinhio, Rivaldo, Figo, Roberto Carlos, Ronaldo ala adevaratul, Maldini, Koeman si tot asa. M-as plictisi sa scriu fotbalisti mai buni decat Bale ce au fost contemporani cu Hagi. In rest....galezul a spus ca Bale face pt nationala ce facea Hagi pentru Romania si are dreptate. Nu a facut nicio comparatie intre ei penteu ca ala stie fotbal spre deosebire de haterii de pe acest site, priceputi la Fifa pe PS si ce nu-s capabili sa dea o pasa de 10 metri la punct fix.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cneius
cneius  •  25 Decembrie 2016, 20:01
Postat de sakamoto pe 25 Decembrie 2016, 19:37

Diferentza intre piticul Hagi si Bale este de vreo 20 cm. Si nu numai:unul a primit un shut in dos de la Real Madrid, a plecat prin usa din spate, iar celalalt este titular. Cit despre pretzul celor doi, nu mai are rost sa discutam...Nu-i putem compara niciodata!Sa avetzi parte, de Sarbatori Fericite!

Esti infectat de rautate, ma mir ca ai tupeul sa urezi Sarbatori Fericite.

10153324563120690
Stoica Relu  •  25 Decembrie 2016, 19:52
Postat de sakamoto pe 25 Decembrie 2016, 19:37

Diferentza intre piticul Hagi si Bale este de vreo 20 cm. Si nu numai:unul a primit un shut in dos de la Real Madrid, a plecat prin usa din spate, iar celalalt este titular. Cit despre pretzul celor doi, nu mai are rost sa discutam...Nu-i putem compara niciodata!Sa avetzi parte, de Sarbatori Fericite!

Cati ani ai de vorbesti de faptul ca Hagi a plecat prin dos de la Real?Sunt multi ca tine care spun numai ineptii.Hagi nu a plecat prin dos de la Real.A plecat fiind convins de Mircea Lucescu s o faca pentru ca totul era ostil machidonului ,dar nu din cauza ca nu era probabil cel mai bun din echipa,ci pentru ca acolo era o gasca care nu l dorea la vremea aia.Atunci Real nu era ca acum.Vremurile erau cu totul altfel si fotbalistii din est nu erau priviti cu ochi buni.Clar veneau dintr o lume mult sub ochii lor si era naspa ca unul din acei jucatori sa fie vedeta clubului.Bine Hagi a avut proasta inspiratie sa declare cand a ajuns ca a venit sa joace in locul uni fotbalist vechi ,care facea parte din acea gasca..De aici i s au tras toate si de la faptul ca era f egoist pe teren.Chiar presedintele realului a declarat odata ca trebia doua mingi pe teren,Una pentru Hagi si una pentru echipa..Dar sa spui ca a plecat prin dos,insemna sa nu stii nimic despre era Hagi la Real Madrid.Cred ca daca aveau rabdare cu el si il formau asa cum isi doreau,Realul clar castiga CCE cu Hagi iar el era cucerea baloane de aur.Pe Hagi l a tras foarte mult in jos inganfarea si incapatanarea de care dadea dovada uneori.Si acum e plin de el,desi face pe modestul.Nu a fost modest in comportament si gandire niciodata.In vorbe ,da.Cred ca a mai avut o sansa la Barcelona,dar acolo Cruiff e de vina ca nu a riscat cu el,sa l puna vioara numarul unu in locul lui Bakero.Hagi ii era net superior la toate cap.

sakamoto
sakamoto  •  25 Decembrie 2016, 19:37

Diferentza intre piticul Hagi si Bale este de vreo 20 cm. Si nu numai:unul a primit un shut in dos de la Real Madrid, a plecat prin usa din spate, iar celalalt este titular. Cit despre pretzul celor doi, nu mai are rost sa discutam...Nu-i putem compara niciodata!Sa avetzi parte, de Sarbatori Fericite!

stefan..
stefan..  •  25 Decembrie 2016, 19:10

Inca un "***"! :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează