Alte știri din fotbal
Gigi Becali, noutăți despre transferurile de la FCSB + Dezvăluie ce i-a cerut Florin Tănase la negocieri: „Nu merge așa, bă!”
0
Gigi Becali, intervenție de la noua biserică din Voluntari
0
L-a blocat pe Mbappe, apoi „a comis-o”! Cine este Alaa Bellaarouch, viitorul „câine roșu”
0
Câte abonamente a vândut Universitatea Craiova: „Record all-time în România!”
0
Știri din fotbal internațional
Șocant! Antrenament lângă ruine: „Tribuna s-a prăbușit pe partea greșită”
0
Eliminați rușinos de la Campionatul Mondial, turcii au cerut rejucarea meciului!
0
Jurgen Klopp despică toate controversele de la CM 2026: „Sunt prea multe meciuri, nu ai nevoie de două minute să bei apă”
0
Niciuna nu vrea să câștige! Un meci din ultima rundă pune sub semnul întrebării formatul Cupei Mondiale
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
0
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Michael Carpenter, fost înalt oficial la Casa Albă și Pentagon: „Campaniile ...
Libertatea
Ovidiu cred ca tu nu ai mai mult de 20 ani si te cam dispera cum elogiaza lumea anii '90 si esti cam frustrat asa de fire. Nu ai sa traiesti niciodata sa vezi Argentina sau Columbia, care matura pe jos in perioada respectiva cu Brazilia, batute la un Campionat Mondial de echipa noastra... Nu ai sa traiesti niciodata sa vezi zeci de mii de romani pe strada urland 'RomaniaȚ decat daca ajunge Florin Pieric presedinte... Nu ai sa traiesti vreodata sa vezi un jucator roman care va juca la Barcelona si Real Madrid... Nu ai sa traiesti vreodata sa vezi jucator roman care sa poarte banderola Romaniei si sa o conduca mai bine de cum a codus-o Hagi ! Pacat ca exista oameni ca tine care habar nu au ce a insemnat Hagi si ce inseamna si acum... (singurul care investeste in tineret si creste si are grija de talente) in locul tau m-as uita numa la Cristina Neagu si Halep si as lasa fotbalul asa murdar pentru altii si ai fi mai castigat... decat sa fii prost si sa semnalizezi... mai bine mut si genial.
Da, mult mai tare jucator a fost Praz Ovidiu de la FC Clona Olgutei. Ala da jucator emblematic, a avut toata Europa la picioare...
Poate hagi nu e in antrenor bun dar k jucator nu o sa mai fie ca el niciodata daca ar fi jucat acum si ar fi avand 25 se Batea cu ronaldo si messi.fraieri care nu lua vazut jucand sa taca nu au nicio treaba cu fotbalu
... asa este, tu ai mare dreptate!?! Tu pesemne, orb fiind, ai jucat fotbal in Braille !!!
...hagi ...un jucator mediocru care n a castigat nimic cu Ro ...astia care se lauda ca l au vazut pe hagi nu se pricep la fotbal daca spun ca asta i cel mai bun jucator roman al tuturor timpurilor ...cu el in echipa n am batut nicio echipa aflata in primele cinci din Europa ......hagi rata cand aveai mai mare nevoie de el ...un jucator bun de nimic ...a ratat toate momentele critice ale carierei ...
Bale, cu tot respectul, nu cred sa fie nici 50% din Hagi, sa incante lumea cum a facut-o el, Hagi a tras echipe dupa el, vezi Romania, Brescia, Galatasaray - au ajuns unde nici nu sperau datorita lui, un fel de Maradona. Bale n-a facut mare lucru cu Totteham sau cu Wales, diferenta e mare, Hagi a fost mult mai bun, terminati cu comparatiile legate de sume de transfer sau ce a facut la Real ca nu-si au rostul ... daca nu intelegeti ce zic mai bine nu comentati
incredibil ce comentarii ... jale, am impresia ca multi de-aici nu au vazut nici un meci al lui HAGI ... pacat si rusine sa se vorbeasca asa despre o legenda, niste straini aprecieaza mai mult ca noi
Probabil ca sunteti niste *** astia care vorbiti si comentati despre HAGI. E cel mai mare fotbalist roman al tuturor timpurilor. Daca sunteti corecti ,uitati-va in oglinda (sigur sunteti no name-uri care traiesc pe banii parintilor) si intrebati oglinda ce ati realizat. Marile valori respecta valorile. ***.........improasca cu noroi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa-l compari pe Bale, care e un adevarat jucator de fotbal,cu *** si blatistul hagi, un slugoi care a ingropat fotbalul romanesc in aranjamente, infractiuni si meciuri trucate la greu. E o rusine pentru Bale sa fi comparat cu un *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E mare diferenta! Bale nu e manjit si n-o sa faca niciodata blaturile pe care machedonul le face cu finul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.