Comentarii (18)
1509142192447652
Dan Semenescu  •  26 Decembrie 2016, 12:41
Postat de steaua1986forever pe 26 Decembrie 2016, 10:44

Da, mult mai tare jucator a fost Praz Ovidiu de la FC Clona Olgutei. Ala da jucator emblematic, a avut toata Europa la picioare...

Ovidiu cred ca tu nu ai mai mult de 20 ani si te cam dispera cum elogiaza lumea anii '90 si esti cam frustrat asa de fire. Nu ai sa traiesti niciodata sa vezi Argentina sau Columbia, care matura pe jos in perioada respectiva cu Brazilia, batute la un Campionat Mondial de echipa noastra... Nu ai sa traiesti niciodata sa vezi zeci de mii de romani pe strada urland 'RomaniaȚ decat daca ajunge Florin Pieric presedinte... Nu ai sa traiesti vreodata sa vezi un jucator roman care va juca la Barcelona si Real Madrid... Nu ai sa traiesti vreodata sa vezi jucator roman care sa poarte banderola Romaniei si sa o conduca mai bine de cum a codus-o Hagi ! Pacat ca exista oameni ca tine care habar nu au ce a insemnat Hagi si ce inseamna si acum... (singurul care investeste in tineret si creste si are grija de talente) in locul tau m-as uita numa la Cristina Neagu si Halep si as lasa fotbalul asa murdar pentru altii si ai fi mai castigat... decat sa fii prost si sa semnalizezi... mai bine mut si genial.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  26 Decembrie 2016, 10:44
Postat de ovidiu_3003 pe 26 Decembrie 2016, 03:05

...hagi ...un jucator mediocru care n a castigat nimic cu Ro ...astia care se lauda ca l au vazut pe hagi nu se pricep la fotbal daca spun ca asta i cel mai bun jucator roman al tuturor timpurilor ...cu el in echipa n am batut nicio echipa aflata in primele cinci din Europa ......hagi rata cand aveai mai mare nevoie de el ...un jucator bun de nimic ...a ratat toate momentele critice ale carierei ...

Da, mult mai tare jucator a fost Praz Ovidiu de la FC Clona Olgutei. Ala da jucator emblematic, a avut toata Europa la picioare...

1277121925665089
Dobre Robert  •  26 Decembrie 2016, 07:03

Poate hagi nu e in antrenor bun dar k jucator nu o sa mai fie ca el niciodata daca ar fi jucat acum si ar fi avand 25 se Batea cu ronaldo si messi.fraieri care nu lua vazut jucand sa taca nu au nicio treaba cu fotbalu

gabiprossi
gabiprossi  •  26 Decembrie 2016, 04:04
Postat de ovidiu_3003 pe 26 Decembrie 2016, 03:05

...hagi ...un jucator mediocru care n a castigat nimic cu Ro ...astia care se lauda ca l au vazut pe hagi nu se pricep la fotbal daca spun ca asta i cel mai bun jucator roman al tuturor timpurilor ...cu el in echipa n am batut nicio echipa aflata in primele cinci din Europa ......hagi rata cand aveai mai mare nevoie de el ...un jucator bun de nimic ...a ratat toate momentele critice ale carierei ...

... asa este, tu ai mare dreptate!?! Tu pesemne, orb fiind, ai jucat fotbal in Braille !!!

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  26 Decembrie 2016, 03:05

...hagi ...un jucator mediocru care n a castigat nimic cu Ro ...astia care se lauda ca l au vazut pe hagi nu se pricep la fotbal daca spun ca asta i cel mai bun jucator roman al tuturor timpurilor ...cu el in echipa n am batut nicio echipa aflata in primele cinci din Europa ......hagi rata cand aveai mai mare nevoie de el ...un jucator bun de nimic ...a ratat toate momentele critice ale carierei ...

alin_sav
alin_sav  •  26 Decembrie 2016, 01:27

Bale, cu tot respectul, nu cred sa fie nici 50% din Hagi, sa incante lumea cum a facut-o el, Hagi a tras echipe dupa el, vezi Romania, Brescia, Galatasaray - au ajuns unde nici nu sperau datorita lui, un fel de Maradona. Bale n-a facut mare lucru cu Totteham sau cu Wales, diferenta e mare, Hagi a fost mult mai bun, terminati cu comparatiile legate de sume de transfer sau ce a facut la Real ca nu-si au rostul ... daca nu intelegeti ce zic mai bine nu comentati

alin_sav
alin_sav  •  26 Decembrie 2016, 01:20

incredibil ce comentarii ... jale, am impresia ca multi de-aici nu au vazut nici un meci al lui HAGI ... pacat si rusine sa se vorbeasca asa despre o legenda, niste straini aprecieaza mai mult ca noi

1090965477692833
Sebastian Moga  •  26 Decembrie 2016, 00:29

Probabil ca sunteti niste *** astia care vorbiti si comentati despre HAGI. E cel mai mare fotbalist roman al tuturor timpurilor. Daca sunteti corecti ,uitati-va in oglinda (sigur sunteti no name-uri care traiesc pe banii parintilor) si intrebati oglinda ce ati realizat. Marile valori respecta valorile. ***.........improasca cu noroi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kilimanjaro
kilimanjaro  •  26 Decembrie 2016, 00:00

Cum sa-l compari pe Bale, care e un adevarat jucator de fotbal,cu *** si blatistul hagi, un slugoi care a ingropat fotbalul romanesc in aranjamente, infractiuni si meciuri trucate la greu. E o rusine pentru Bale sa fi comparat cu un *** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fangigi
fangigi  •  25 Decembrie 2016, 23:50

E mare diferenta! Bale nu e manjit si n-o sa faca niciodata blaturile pe care machedonul le face cu finul!

  • 1
  • 2
Comentează