Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
8
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
5
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United, derby-ul etapei 23 din Premier League
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele de start + cote
0
Chelsea câștigă derby-ul londonez cu Palace și urcă în TOP 4 » Clasamentul din Premier League
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă, Ianis Hagi a răspuns cu un assist
11
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
BAI STAFUL FCSB DIN PACATE ESTE ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde dre' vezi tu poza lui Becali sau vreo referire la Becali ... pe articolul asta unde faci spamming? ...:))
Donici, tu esti mah :)
pai pe cine l-ar interesa o echipa ca asa tg mures care joaca un tur preliminar in europa si dupa o sa fie eliminata? wtf/
daca au caracter merg si bat acolo, dar pana una alta nu au lasat o impresie bune aseara...stiu ce au de facut, nu au ce sa piarda , eu sper sa se califice si nu tin cu Steaua....dar ma tot uit sa vad si eu o stire despre Astra si nu am gasit decat un mic articol cu o poza veche, la fel si despre Tg. Mures....eu unul ma uita la fotbal chiar daca nu joaca echipa mea favorita
Ai mare dreptate .Macar daca s-ar vorbi de Steaua dar avem poza lui Becali peste tot ,marele strateg ,dumnezeul fotbalului si al religiei din Romania,mare ganditor si ilustru conducator ,,,vesnic amenintat de catuse ,un fariseu care se joaca cu destinele oamenilor .
De NERECUPERAT este ATITUDINEA atat a jucatorilor cat si a marelui Ratzoi ,singura lui calitate la FCSB este de "fin" si se mai ia si de suporteri ca un ratzoi infumurat. Nu ne-a ajuns un Becali acum ne-am ales si cu sosia lui.
deseara mai joaca doua echipe romanesti, pe banda rulanta scoateti stiri despre Steaua....ajunge , le urez succes la retur, va fi greu sa se califice, nu cum spune Gigi 80% sanse, nu este inca pierduta calificarea....Deseara joaca Astra si Tg. Mures, am citit doar un articol minuscul despre ei, o poza , o stire? nu ne intereseaza doar Steaua.
oricum,treaba cu trimiterea rezervelor nu a fost o idee buna. nu avea rost. chiar asta este problema la Steaua ca nu avem o echipa omogena. deci ei trebuie sa joace cat mai des impreuna. adevarul este ca a facut in ultima luna radoi niste experimente pe Steaua de te doare capul. oricum,bine ca nu s-a intamplat nimica grav sau de nerecuperat.
Auzi-l ma pe *** asta "nu avem atatia Jucatori" ,,pai bine mai yesman da pana acum ai avut? cu CFR ai avut fraiere?.Ideea este ca daca pierd la Botosani se afunda si in Liga 1 ,rezultate de tot rasul a lui Ratzoi ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.