Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
adevarul este ca la ce umilinte inumane ai fost supus in ultimi 13 ani de catre suporterii stelei,tu nici nu mai te uiti la meciurile lui dinam9999op. ha ha ha.
Bursucu nu vede ca joaca 10 contra 12? Costache parca e la gaz...
Pronostic, daca Cfr nu pierde cei mai suparati vor fi cei doi comentatori de la gigisport, mai ales Dan Stefanescu...:))
Ce sa vezi! Am gasit eu "un-ul !
Uită-te la toate comentariile daca mai vezi vre-un prost că tine.Iti răspunzi singur la comentarii.Ce sa aștepți de la un fecesebist?
Să vezi ce-i terorizez în seara asta. Stai să dea gol CFR și îi trolez de dracii îi ia pe gigisti.
in visele tale umede..)))
iesi bai gigistule supus de aici.
FCSB e Steaua
Meci inchis. Era de prevazut ca nu vor mai fi spatiile absolut hilare in parodia de meci de aseara. Desi nu poti sa fi incantat sa vezi un joc inchis, trebuie apreciata disciplina tactica impusa de dan petrescu, unde fiecare jucator are un rol bine structurat. Anticipez o victorie scurta,simpla,concisa 1-0 pt cfr. Si un nou pas spre titlu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.