FOTBAL  »  Superliga  »  GAZ METAN - FCSB

Gaz Metan - FCSB. Crețu a cedat în startul meciului! S-a dus glonț la asistent: „Ce «hei, hei»?! P*** mea!”

Valentin Crețu (31 de ani), fundaș stânga, a avut o ieșire nervoasă în minutul 5 al partidei Gaz Metan - FCSB // Captură: Digi Sport +49   FOTO

Articol de GSP - Publicat luni, 23 noiembrie 2020 21:09 / Actualizat marti, 24 noiembrie 2020 03:20

Valentin Crețu (31 de ani), fundaș stânga, a avut o ieșire nervoasă în minutul 5 al partidei Gaz Metan - FCSB, scor 2-3.

După un duel cu Dumitru Cardoso, fotbalistul roș-albaștrilor a cerut aut, însă tușierul de pe acea parte, Imre-Laszlo Bucsi, a considerat că balonul a ieșit în afara terenului din Crețu.

Urmărește AICI toate detaliile despre Gaz Metan - FCSB

Gaz Metan - FCSB. Crețu, ieșire nervoasă în startul meciului: „Nu știi ce dai?!”

„Dă-i, bă! A ieșit mingea din el! Ce «hei, hei»?! Nu știi ce dai?! P**a mea...”, i-a strigat fundașul lui Bucsi, care încerca să-l calmeze.

10 minute mai târziu, Crețu l-a faultat în careu pe Luis Nițu, „centralul” Colțescu a dictat penalty, iar Ronaldo Deaconu a punctat pentru 1-1 de la punctul cu var.

+45 FOTO

Mihai Stoica a fost pus la un punct de un arbitru: „Te dau afară!”, „Bă, tu ești un copil!” + secretul despre Dan Petrescu

Citește aici mai multe știri despre FCSB:

Rivalitatea FCSB - Dinamo, aprinsă cu o ironie usturătoare! Un dublu campion cu roș-albaștrii râde de rivală

Dennis Man și Florin Tănase, criticați pentru prestațiile sub „tricolor”, chiar de către un fost oficial de la FCSB: „Trebuia să arate mai mult”