Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
Antrenorul Hermanului trebuie sa intervina. Sa-l sune pe alt mare antrenor de la noi, George Becali, care, normal, ca primul sfat: Schimba-l pe Adi Petre, dupa care intra in detalii. Deci, din nou, antrenorul Ana-Mariu Reggaeton, schimbare de jucator, sistem, coafura!!!
bancruta frauduloas adesfiinteaza vitan barzesti.
Prostia ucide toti fecesebistii !
blatistii astia ordinari de la gaz metan medias au jucat execrabil cu vitan barzesti si acum vad ca joaca de zici ca este pe viata si pe moarte.
Sa nu fie impinsa de la spate Hermannstadt in repriza a doua...!
Ți-a mai mirosit o hoție, de aia ești prezent și aici?
primele 3 locuri din playoff sunt deja acontate de Steaua din liga 1,clona csu si cfr ***. pentru urmtoarele 3 locuri se bat sibiul,botosani,viitorul,sepsi,iasi si gazul. o sa fie interesant. practic vitanul barzesti se desfiinteaza daca rateaza playofful. si nu exagerez. doar nu o sa mai fie fraieri spanioli sa plateasca restantele cand ei au terminat pe locurile 14-16.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.