Comentarii (44)
gazistu
gazistu  •  17 Februarie 2019, 22:02

N-are importanta ca a fost sau nu penalty pentru noi...si ca ei au dat golul din penalty. Au primit penalty, 0-1; BUN, dar noi am avut 84` de minute sa marcam, timp suficient, in care puteam marca si 3 goluri !! EDI LASA CERSEALA CA TREBUIA SA BATEM, ERA MINUTUL 6, MAI AVEAM 84`DE MINUTE SA MARCAM,. SI 3-4 GOLURI DACA VREI SA CASTIGI!

corsair83
corsair83  •  17 Februarie 2019, 20:03
Postat de jackryan pe 17 Februarie 2019, 19:45

bah prostule nu este vb de dinamo .....poate eu tin cu iasi sau botosani sau sibiu ....... este vb ca a fost penalty clar pt medias !!!!

Ce-ai tata pai ala e penalty clar? Trebuia dupa ce a plimbat mingea pe mana sa o prinda si in plama ca sa vada si *** ala de mare arbitru Kuvaci; Traiasca Neagoe ca a facut presiune de la inceputul saptamani si uite ca a dat roade..nu conteaza ca Sepsi nu a jucat nimic de la inceputul campionatului, puncte sa iasa. Si sa incepa playoful cu 2 echipe chiar de umplutura care nu o sa-si serveasca decat stapanii acolo, in rest figuratie..Sepsi si Botosani

vladut12
vladut12  •  17 Februarie 2019, 19:48

Suferință, numele tău e Dinamo! Random! :)))))

vladut12
vladut12  •  17 Februarie 2019, 19:46

*** e *** *** Un dinamovist fără minte se recunoaște dintr-o mie de suporteri! :))))

jackryan
jackryan  •  17 Februarie 2019, 19:45
Postat de vladut12 pe 17 Februarie 2019, 19:42

Mah, voi chiar sunteți anormali! Cum sa credeți ca mai prinde Dinamo primele 6!? Sincer acu...

vladut12
vladut12  •  17 Februarie 2019, 19:42
Postat de jackryan pe 17 Februarie 2019, 19:37

Cum ma sa pui un *** sa arbitreze *** in Romania !!! S-a vazut in min 73 , penalty clar pt cei de la Medias !!!!!!!!

amicu
amicu  •  17 Februarie 2019, 19:43
Postat de tibi1970 pe 17 Februarie 2019, 18:35

Cfr o sa ajute surioara ca pt un punct sau chiar trei pierdute care oricum se impart in 2 are asigurate 6; daca sepsi e in play off

FCSB are prietene prin Moldova și Dobrogea, care oricând au nevoie întind o mana de ajutor

amicu
amicu  •  17 Februarie 2019, 19:41

Presiunea secuiască asupra arbitrilor are și consecințe. Sepsi este arbitrată de Kovacs, care NU A VRUT sa dea penalty pentru Gaz Metan la un henț clar în careu in minutul 75