Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
DEVIEM ,Mult de la subiect ! Nu Pancu este personajul Negativ în aceasta problema !? ( da el a picat ca musca în lapte ,etc) ! Aceste diversiuni sant KGB- Iste, ( sa forțez nota ) ! Lasati- o cum a picat ! ( pe românește) ! Bergodi ,et comp. Nistor ,galeria " U" Chipciu ,Nu sant " Îngerași " ! Acolo este cheia sau poate chiar la Primaria Cluj ,etc !!!???
Citatul a fost tradus de Doamna Duminica (a terminat litere la iasi) ptr. catre gelu stie ROMÂNĂ | ROMANI TRADITIONAL si engleza si franceza
"A apucat să-i bage mâna în gât" ???
Hai să ne amintim un eveniment similar petrecut în 2016, când așa-numitul "rege" Hagi a fost înjurat de jucătorul de culoare Rambe de la Craiova. Ia uite ce zicea Gică după meci, pe modelul Pancone: ”Au venit străinii, care au câte 10 kg în plus, să mă înjure la mine acasă?”. Să fie clar, eu nu sunt un fan al străinilor veniți în România, nu mi se pare că aduc nimic în plus societății ca să fie atât de admirați de unii.. dar să te superi pe unul că te înjură de mamă doar pentru că e străin, e prostie pură. Dacă te înjură un român te simți mai bine? =)))))))) Nu există așa ceva..
aia cu stultitia e valabila si pt nea Gelu daca se coboara la nivelul lu Pancu, mai ales ca azi e duminica...nea Gelu nu s-ar fi bagat in troaca cu fotbalistii daca ar fi stiut cit era cota pt 4+ la pauza, despre asta trebuia sa spuna presa si despre "gafele" fundasilor si portarilor, da amu fiind "scandal" regizat nu mai vorbim de pariuri si ciudateniile de la goluri
Pancone Capitan la Lazio, bună glumă cu extrema dreapta.
Nu discriminarea e problema, ci prostia din spatele ei. Vrea Domnul Pancu sa ii prezentăm ieșirile lui "filosofice"? Danciu reziliază contracte. Alo, DigiSport?
Si Pancu a gresit, trebuia sa fie mai cerebral, dar parca se muta atentia de la ce a facut Bergodi care in mod normal ar trebui executat de federatie si de propriul club. Sa sari sa bati jucatori e de rahat.
Duminică Bulbucatul e urmașul lui Salman Khan
Jos palaria, comportamentele de genul asta trebuie descalificate. Nu e bine ce a facut Bergodi, dar nici ce a facut Pancu. Multiplele comentarii ii dau dreptate sociologului, problema lor e cine e Gelu Duminica, nu faptele si discursul nationalist penibil
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.