Alte știri din fotbal
Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Florin Tănase: „Crezi că el e idiot?”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Ocazie mare a lui Paraschiv
1
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă”
0
Finală pentru locul 3: la ce capitole excelează „câinii”, cu ce impresionează „feroviarii” din Gruia
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid îl bagă în ședință și pe Kylian Mbappe! » Ce dorește Florentino Perez și ce-l deranjează pe francez
0
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
1
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Bravos - critica venita din aceeasi stirpe, dar expresia e valabila si pentru unii din moderatorii/analistii de la dgs1
Pefect adevarat ce à spus acest sociolog. Gestul lui Bergodi e regretabil, dar si Cordea trebuia sanctionat in timpul meciului pentru toate provocarile facute. Dar,orice ar fi fost,e clar ca Bergodi, ca antrenor trebuia sa se stapaneasca. Insa discursul lui Pancu à fost demn de cascadorii rasului. Sa o trecem spre nationalism sugerand ca un STRAIN nu are voie sa faca asta fiindca e strain, intelegandu se ca unui roman i ar fi permis sa Bata,fiindca e de al locului...e trist. Asta nu e discurs nici logic,nici de bun simt...Bergodi munceste aici,ca toata lumea, deci aceleasi legi se aplica si lui ,ca si la romani.
Majoritatea apreciaza batausul, pe cel care da cu pumnii? Superb!
bergodi tot strain este si tot a dat cu pumnii. Asta e adevarul bergodi nu este roman, este din strainatate, deci este strain!
Poate ești în eroare......nu poate, sigur..în Republica Socialistă Romania în liceu se studia limba latină ! În România se studiază limba-n -ghiot !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ești în eroare......nu poate, sigur..în Republica Socialistă Romania în liceu se studia limba latină ! În România se studiază limba-n -ghiot !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa cum stiti,Pancu e un mic rasist. Acum cativa ani la un interviu la un post tv ,nici mai mult nici mai putin, a declarat ca Razman Kadirov este un conducator milos, un mare om de stat. Si ca el nu a auzit lucruri rele despre acest dictator tiicalos. Bineinteles ca interlocutorul lui a ramas perplex si i-a amintit ca acest criminal a ajuns aliatul rusilor dupa ce acestia i-au masacrat poporul. Iar Pancu o tinea una si buna ca Razman Kadirov e un sfant. Pai daca l-a platit regeste cand juca la Terek Groznai, restul nu mai conta. Cam asa e cu suveranistii astia vopsiti. Daca le iese ceva sunt mari patrioti , insa daca maine ar veni un razboi, ar fugi mancand pamantul, la fel ca toti politicienii nostri cu odraslele lor. In rest nu imi este rusine nici cu unii jucatorii de la u cluj in frunnte cu Bergodi. Nu prea am vazut prin vest asa iesiri. Nu are nici o scuza chiar daca a fost injurat de familie. Iar despre Cordea doar atat-alt golan intors de la arabi cu coada-ntre picioare.
Nu e problemă că doar atât ai înțeles, trebuie să contribui și tu la rata de la testele PISA, nu? Cam ca majoritatea coetnicilor de Sâmbătă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.