Alte știri din fotbal
Alex Chipciu despre planurile europene ale „Șepcilor roșii”: „Să mergem la Salonic, la soare”. Cum a evitat actuala echipă a lui Darius Olaru
0
Jucătorul lui Dinamo semnează cu alt club din Superliga
0
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
2
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
Știri din fotbal internațional
Povestea uitată: țara care s-a calificat la Mondial, dar s-a desființat cu 6 zile înainte
0
NU era oxigen! Ce era obiectul verde din mâna lui Ismael Kone după accidentarea horror
0
Mondialul din 2026, mai multe cartonașe roșii decât ultimele două ediții
0
„Faceți curat la Mondial, dar acasă de ce nu faceți?” » Femeile din Japonia se revoltă
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Asta mai lipsea din ecuatie. Ce liniste este fara el. El, MM, Reghecamph. Gunoaiele din fotbalul românesc si din presa româneasc.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tristi? suntem in carti pentru titlu. *** sunt oficial out din playoff inca din decembrie. danut ogneanu=***,alta explicatie nu exista. ai 45 de ani si esti ***,am vazut pe facebook ca te dai la ***,wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măcar Tibi sau Rupert sunt clovni sadea, râzi de ei cu poftă, dar lăpușneanul ăsta e mai prost decât colțul mesei..!!
clar. orice antrenor cu experienta in mod normal cu lotul actual ar trebui sa castige campionatul la pas. dica cred ca habar nu are cum sa joace un meci la egal nici daca ar depinde de asta viata lui.
condoleante moarte din vaslui ce ti-am spus eu saptamana trecuta ca vor fi fcsb-ei tristi in doliu de craciun?puneti-l pe *** antrenor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ala este simbolul prostiei pe gsp. lapusneanu,wtf?
Câștigă Mimaoul tău cupa sacilor de ciment și joacă în Europa League 2 (aka răposata UEFA Intertoto).
Asta ar fi umilința maximă: să-i vezi pe fecesebiști prosternați la picioarele ăluia care-i înjura cu fiece ocazie!:))))
Sa recunoastem totusi ca in conditiile date, oricine e mai bun decat Dica. Echipa nu mai juca nimic, CFR si-a batut joc de noi ieri, pur si simplu. Nu poti sa faci fotbal cu copii gen Nedelcu sau Coman. Aia de la CFR au media de varsta 29 de ani, noi 24.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.