Alte știri din fotbal
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
0
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
8
Uluială în Croația: U Cluj, vicecampioana Superligii, bătută de niște copii!
4
Știri din fotbal internațional
Iran a scris istorie la Cupa Mondială: cea mai bătrână echipă de start
0
Belgia - Iran » VAR anulează o reușită venită după o schemă grozavă!
0
Lamine Yamal, după Spania - Arabia Saudită: „Știți ce făceam la precedentul Mondial?”
0
Luis de la Fuente a numit 3 jucători ai Spaniei: „Au fost excepționali”
1
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
este foarte bun! acum avem si pretentii mai bn cu astia mici decat :apostol,surdu,grigorie si multi altii, sa-l primim bn si sa speram ca se va adapta la farmecul vietii!!! forza rapid! ps. ce urziceni au avut jucatori mai buni sau otelul cand au iesit campioni?! forza rapid!!!
iti aduc aminte ca Jr Moraes a venit pt 10k euro...Eric de Oliveira pt 20k euro...Ok...iti dau un exemplu si mai elocvent.Sevilla l-a achizitionat pe Daniel Alves din a 3-a liga braziliana contra sumei de 40k euro...lamurit?
Nu pare cine stie ce. Ca i-a dat urechi lui Ronaldinho nu inseamna absolut nimic. Jucatorii din Brazilia sunt mai scumpi; la 250 000 de euro nu prea iti vinde nimeni nimic de valoare. Ramane de vazut
mai bine asa decat cu 'marile talente' care nu au realizat nimic sezonul trecut
Ma sperie un singur lucru.. Faptul ca drept realizari are trecuta doar faza cand ii da craci lui Ronaldinho :|
Renan ăsta e zero, n-a reuşit nimic la viaţa lui decât faza cu Ronaldinho. Atât a fost agentul lui în stare să bage pe DVD.
Ratati de America de Sud, buni la noi, ati vazut cum se joaca la Euro
poate aveti si voi mana buna o data, un atacant doi din brazilia cand aduceti?
Toti dau lovituri pe piata numai ciobanul dä lovitura-n piatä , cu Urdä ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.