Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
ciobane esti o mare mizerieeeeeeeeee
pai spunetu asata la cioban ce ne-o zici noua ,de parca nu am sti
Valoarea sa umana si sportiva nu poate fi pusa la indoiala. Util este putin spus, ar fi un factor important in realizarea anumitor obiective. Cine sa auda, totusi ? Cine sa inteleaga ca performanta se plateste ? Daca nu poti sa tii Steaua la un anumit nivel, te ridici, iti iei palaria si pleci.
cred ca 230 voturi DA, 3 voturi NU spun totul.
Sper sa revina
CE OM ... CE CARACTER FRUMOS ... CE PESONALITATE, PROFESIONALISM ... BV GERALDO ... TE ASHTEPTAM ACASA !!! LUATZI L LA STEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GERALDO INAPOI!
ala e cezarelu, neam cu alpin , alpin care e unu si acelasi cu amusament, daca nu cumvar toti 3 sunt unu si celasi, 3in1 de fapt 300in1 asa se poarta in gruia, dupa modelul boxelor=))))
Unele lucruri trebuie sa le stii fara sa fie nevoie sa te concentrezi. Nici eu nu eram super-focusat pe gramatica atunci cand am citit articolul asta, dar o greseala e o greseala si un om care e platit sa scrie ar face bine sa evite astfel de greseli, pentru ca sunt jenante. Dar recunosc, sunt un "grammar nazi"; faza e ca pe mine ma zgarie pe creier greselile astea. Dar cred ca o sa beau un ceai de musetel si n-o sa ma mai enervez, ca oricum unii n-o sa se corecteze niciodata, oricat le-ai zice.
Ai dreptate mestere asa este numai cä aici nu suntem la Academia de stiinte gramaticale , sä-l intelegem si pe ziaristul care a gresit cä poate avea o präjiturä in gurä iar celalalt ochi la colega in fustäscurtä , poae cä nu s-a concentrat prea mult asupra gramaticii asa ca voi , profesorii care inträ sä gäseascä cate o chitzibushä gramaticalä ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.