Alte știri din fotbal
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
0
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off » Deschidere de scor în minutul 2, apoi bară!
20
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A » Gazdele sunt în avantaj la Torino
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu!
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Titi, n-a spus nimeni ca stadionul Steaua nu va produce bani. Stai linistit, va fi valorificat. Trebuie sa scoatem banii pentru cheltuielile de intretinere si utilitati. No problem. O sa joace si Nationala unele meciuri. Vor fi si diverse evenimente. E ok. Ne descurcam. Forza Steaua !
De unde liga a 2 a:))) ca o sa joace barajul de promovare cu fcsb 2 parca si vad :)) si fcsb 2 are atac nu gluma tănase coman man bus:))))))))
nu credeam ca in secolul 21 pot fi atat de multi prosti ma refer la Talpanisti ,bai hahalerelor cum dracului puteti sustine *** de sorginte bolsevica a lui Talpan facuta la apelul bocancilor vai steaua voastra
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
personal nici macar NU MA INTERESEAZA !!eu unul cred ca spiritul si credinta nu stau IN ZIDURILE BISERICII ..ci in enoriasi !!dar ca principiu trebuie sa ne desteptam odata !!ban PUBLIC ..folosinta PUBLICA !!simplu nu?!!
csa are dreptul sa isi desfasoare activitatile dupa cum vor....daca ramane ceva spatiu in agenda sa-i lase si pe cei de la fcsb sa joace acolo macar dimineata pe la ora 8 sau in pauza competitionala
Abia asteapta bucurestenii sa mearga pe ghencea sa vada liga a 2-a :)))) Iar ca sa tina echipa in liga 1 MApN-ul are nevoie de un buget de 8-10 mil euro anual daca vrea sa traga la playoff. CSA un proiect mort din fasa. O sa discutam asta in 2-3 ani !
Putem sa ne mai si jucam, nu e vreun rau in asta. Incerc sa-mi fac timp. Dar revenind la mica noastra polemica....eu zic ca suntem oameni maturi. Tu chiar crezi ca o sa jucati in secolul asta pe stadionul Stelei? :)))) Scuze, nu m-am putut abtine :d
am vazut ca exista si Steaua-57 din comuna Suriceni rep.moldova.... in Romania exista doar Steaua Bucuresti...in liga a treia
ba tata .. ma jucam si eu pe la 15 ani ... da o trecut de mult varsta aia !!nu-i rau ca tu inca mai crezi ca la 15 ani .. da pregateste-te !!!maturizarea va veni foarte repede pentru voi !!
Titii, fa ma baiatule poze la siteul ala. O sa se modifice curand :))) Pana una alta, cumpara jocul. Iti spun eu ca merita. Poti sa joci cu clona fc fcsb, dar sigur o sa pierzi :))) Mergi pe STEAUA! :d
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.