Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
ce tot cautati experti sa va confirme ceea ce este evident? poate avand in vedere ca astia vad al doilea "penalty" pentru cfr poate ar fi putut sa zica si ca nu a iesit mingea
bai otelare, la voi trebuia sa se dea 2 rosii direct, nu al doilea galben cum a fost,iar pt incidentele de la final, suspendari mult mai drastice. si inca ceva: "cea m`ai tare", "m`ai spun" - apostroful ala pe post de cratima ... nici o leg cu textul in sine. "m`ai" bine du-te la scoala si "m`ai" invatza putina gramatica, m-ai innebunit pur si simplu ;)
http://s3.gladiatus.ro/game/c.php?uid=61514
si sa fim realisti...CFR-ul are cea m`ai tare echipa si merita locul"1" si la cluj o sa luati iar bataie cu tot cu comunistul ala de copos..si va m`ai spun de ce ati luat bataie cu timisoara...a fost comunistul de copos sa se roage in biserica...era si normal ca DUMNEZEU nu asculta rugile pacatosilor:))
si cu galatiul a fost la fel ..penalti clar si nu a vazut arbitrul...cum e tiganilor:))) v`a vazut DUMNEZEU asta meritati numai prindeti locul 2..=)))
Hai ca aia cu Clujul a fost clara, dar la faza asta chiar nu poti sa acuzi pe cineva de intentie. A iesit intr-adevar mingea, dar si noi ne-am dat seama dupa 5 reluari la tv. Asta e, arbitrul nu a vazut-o, nu poti sa il acuzi, ca a fost faza grea. Si chiar daca nu valida golul, Rapidul nu a inscris, inseamna ca se termina 0-0 si tot pierdea 2 puncte. Ce sa o mai dam la intors, Clujul joaca cel mai bine. Asta e...
Cat timp o echipa este peste Steaua in clasament va avea parte de astfel de arbitraje. Rusine arbitrilor!! Rusine Steaua!! In afare de astfel de practici nu sunteti in stare de nimic
florine iti recomand un consult oftalmologic!
...si Galatiul a fost razbunat...cum e puradeilor sa simtiti neputinta????
si pe noi cu ce ne incalzeste? faceti ca la hochei: faza controversata, se consulta monitoarele si se revine asupra deciziei. stiu ca nu se doreste a fi inlurat factorul uman, dar arbitrii romani sunt dovada vie ca omul greseste ... din plin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.