Alte știri din fotbal
Verdict nemilos dat de Cornel Dinu: „A fost un jucător limitat, nu putea decât să fie limitat ca antrenor!”
0
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
4
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă pentru Real Madrid. Un membru al generației de aur a clubului a murit chiar înainte de returul cu Bayern
0
Omagiul care face înconjurul Italiei » „Un zâmbet printre lacrimi. Pentru Dino, cu toată dragostea mea!”
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
SI TU LA FEL..AI GRIJA CE TI DORESTI
t/r/i/b/u/r/i/l/e/
razboaielor daco-romane nu reusea atunci aceasta tara avea in totalitate o populatie aidoma Nord-Vestului European graind intr-o limba sora.. ;-);-)
abia astept sa ma gasesti ...ai grija ce-ti doresti !:)))iar daca ti-e rusine cu tine si ceea ce esti nu mai acuza pe altii ca nu au ,ca nu fac ,eu ti-am zis doar ce am vrut sa-ti zic ...papagalule!
...intradevar Romania este cunoscuta-n occident ca tara de obarsie a celor pomeniti deoarece in primul rand nu toti cetatenii regatelor ori republicilor respective cunosc istorie ba mai mult nu-s interesati iar cei care cunosc stiu ca locul nasterii noastre adaposteste cea mai mare concentrare etnica r/r/o/m/a/ dupa Turcia ;-)..alt motiv este si felul in care se prezinta romanul de rand rod al intercalarii populatiilor care s-au perindat de-a lungul timpului pe la noi cu-n accent sa-i zicem brunet..dar realitatea primordiala n-a fost asa:spre exemplu dacii erau similari germanilor de astazi si insusi triburile acestora erau formate preponderent de celto-germani :-)...daca subjugarea in urma
DA CE BAH YO S RETARDAT CA TINE SA MA LAUD CU CEEA CE TREBUIE SA AIBA UN OM NORMAL./? TI AM MAI SPUS CA ESTI PUNCT FIX SI TE POT GASI LA ORICE ORA VREA SWLA MEA..POATE MINT...DA..SI DACA NU MINT...EI.. YO MA AMUZ CU FRAIERI CA TINE CAND FABULATI VERZI SI USCATE.. KEEP WALKING
e pauza ...corcitura a iesit sa dea de mancare la porci+))))))
sa-mi zici cand ai fost ultima data in "satul" natal gypsanule!:))
ba gypsane ,eu ti-am mai zis ,in cati ani am petrecut in satul tau am ajuns mai smardoi decat tine ,am un nas care-i sefu Brailei ,am relatii peste tot ,politie ,politica etc ,tu ce pana mea esti ba pacaliciule ,ca tu numai bati din gura !? mereu te iei de altii ce or fi ei dar tu nu ai nici macar tupeul sa recunosti ce faci ,ce esti in viata reala ,asta zice multe despre tine: NIMICULE!app ,cand bem o bere impreuna pe faleza smardoiule ,chiar vreau sa-ti vad fata ,chit ca o pali soarele de la umbra fetei tale!:))
posibil ...insa prin zona asta a noastra de stepa a trecut cine a vrut si cine n-a vrut, s-au produs tot felul de amestecaturi, ce-i drept pot sa spun ca peste 50 de ani cel putin zona de nord-est a Romaniei o sa para mai nordica, dupa trasaturile locuitorilor, decat Olanda sau Danemarca de exemplu ! :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.