Alte știri din fotbal
GSP.RO a aflat cine arbitrează derby-ul Clujului dintre CFR și Universitatea! Prima reacție a lui Bergodi: „Nu caut alibi”
0
Se umple Arena?! Câte bilete s-au vândut cu 3 zile înainte de Dinamo - Universitatea Craiova
0
Cristiano Bergodi, înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Nu e decisiv pentru play-off” + Ce a spus de Daniel Pancu
0
Dan Nistor aprinde derby-ul CFR Cluj – U Cluj: „Se vor supăra pe mine cei de acolo, dar...”
0
Știri din fotbal internațional
„Împăratul” Adriano a dat verdictul în cazul lui Cristi Chivu: „Sincer? Nu mă așteptam!”
0
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Managerul Thomas Frank a luat decizia! Ce se întâmplă cu contracandidatul lui Drăgușin
0
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
hai Ceahlaul..!!Ole..
o sa va rugati de stefan sa va dea pinalti
Auzi, dar relatiile de prietenie cfr-rapid si cfr-dinamo sint de acceptat ?
uitati-va ce rezerve are steaua fatza de echipa ceahlaul.cred ca i va bate cu mai mult de 5 goluri.
Gheorghe Ştefan: "Nu sîntem Motherwell" VOI SUNTE-TI MAI SLABI DECAT MOTHERWELL!!! POTI SA FI SIGUR DE ASTA!!!
mai baiatule tu esti paralel cu fotbalul !! Cum sa fie 1-2 pentru steaua??? va cel putin 3-0 pentru steaua ...si mai vorbesti de blaturi??
"şefii clubului din Piatra-Neamţ spun că "Steaua este de bătut"." Frate, cat de jos am ajuns. Isi permit toate nou-promovatele sa isi faca sperante cand joaca cu noi. Pai pana acum cativa ani (pana la venirea magnificilor Hagi-Lacatus-Pedrazzini-Dorinel) se gandeau doar la cate goluri le dam pe meci. Bine ca am avut antrenori super :-s
am o curiozitate red_blue_idiots.. dupa tine asa.. ce ai vrut sa spui prin "sa cerceteze alianat"?
Hai Ceahlaul !!!
nici o grija..meciu e deja castigat..blatul e facut..baietii trebuie sa aibe moralul bun...ceahlaul - steaua H1-2...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.